Nowinką na polskim rynku są formy do "produkcji" lodowych kieliszków FROSTER, do których stworzenia wystarczy zwykła domowa zamrażarka. Formę napełniamy wodą i po ok. 5 godzinach otrzymujemy unikatowy zestaw lodowych kieliszków. Jedna wielorazowego użytku forma pozwala na "produkcję" nieskończonej liczby kieliszków. Dzięki foremkom napoje alkoholowe w domu lub pubie będą teraz wyjątkowo krystaliczne i zimne.Źródło: ''

Komentarze

  • A co Wy na to!

    www.grzaniec.com Światowa premiera! ...całkowita NOWOŚĆ! Serdecznie witamy na stronie "Płonącego Kubka", naszego designerskiego i pionierskiego na światowa skalę rozwiązania - kubka do picia grzańców i herbat - prostego i genialnego w swym zamyśle. A wszystko to dla zagwarantowania przyjemności picia z niego grzańców i herbat oraz łatwości użytkowania "Płonącego Kubka" - niezwykle stylowego i eleganckiego. "Płonący Kubek" jest olbrzymim krokiem naprzód, reszta to kompromis... Świat GRZAŃCA już nigdy nie będzie taki sam.

  • TOPI

    No ale przecież to się topi w rękach. Więc jak tego używać?

  • genialne!

    zależnie od gęstości zamrażanej cieczy różna jest długość zamarzania kielonków. a poza tym jeśli sie zrobi np. z soku wiśniowego to można wychylić 2-3 kolejki i przegryźć wiśniowym sorbetem piękna sprawa :)