W dniach 11 i 12 marca 2009 w Lublinie po raz pierwszy odbędą się Lubelskie Targi Opakowań organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Opakowania są nieodłącznym elementem życia człowieka i integralną częścią społeczeństwa. Bez odpowiedniego opakowania większość produktów nie może być przechowywana, transportowana i sprzedawana. Opakowania zajmują bardzo ważne miejsce w gospodarce każdego kraju. Rynek ten, pomimo recesji, rozwija się dynamicznie ze względu na udoskonalanie produkcji, rozwój nowoczesnych technologii oraz wciąż rosnące wymagania konsumentów.Coraz więcej firm świadomych jest ewentualnych skutków kryzysu i dobrze przygotowała się do załamania rynku. Większość przedsiębiorstw wie, że właśnie w tym momencie niezwykle ważna jest promocja i podtrzymywanie relacji z konsumentami przez cały czas, a tym samym budowanie silnej marki. Najlepszą formą kontaktu z klientami, a tym samym najefektywniejszą formą promocji jest właśnie udział w targach. Jest to swoistego rodzaju inwestycja w przyszłość.

Zadaniem zaś organizatora targów jest wypracowanie takiej formuły, która pozwoli ich uczestnikom odnaleźć drogę rozwoju swojego biznesu w każdych, nawet trudnych warunkach. Z tą myślą przystąpiliśmy do organizacji naszego nowego projektu Lubelskich Targów Opakowań. Nowa formuła – dwudniowe targi o wyłącznie handlowym charakterze, miejsce ich organizacji – Lublin, a więc dotarcie z ofertą wystawców do firm Polski Południowo-Wschodniej oraz firm z Białorusi i Ukrainy, a także warunki uczestnictwa – nowoczesny pawilon wystawienniczy Międzynarodowych Targów Lubelskich to niewątpliwe atutu tego przedsięwzięcia.

W pierwszej edycji Lubelskich Targów Opakowań weźmie udział 30 wystawców z Niemiec, Polski i Szwecji. Zaprezentują swoje najnowsze produkty, usługi i rozwiązania technologiczne w zakresie opakowań.

ZAKRES TEMATYCZNY

Zakres ekspozycji targów obejmuje najważniejsze obszary branży opakowaniowej: · opakowania – opakowania i materiały do wyrobu opakowań · maszyny – maszyny i urządzenia pakujące, maszyny do wyrobu opakowań, maszyny znakujące i etykietujące, · doradztwo techniczne.

PROGRAM TARGÓW

Lubelskie Targi Opakowań obfitują w ciekawe wydarzenia i bogaty program przygotowany we współpracy z Polską Izbą Opakowań i Centralnym Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym. Pierwszego dnia - 11 marca odbędą się między innymi seminaria „Certyfikacja opakowań w świetle przepisów obowiązujących w Polsce” oraz Bezpieczeństwo zdrowotne opakowań do żywności” drugiego dnia zapraszamy na dyskusje „ Przedsiębiorcy branży opakowań wobec wyzwań jakie niesie kryzys finansowy”, a także prezentacje promocyjne firm-członków Polskiej Izby Opakowań.

Program Semianriów - plik pdf

Zwiedzanie ekspozycji:
· 11-12 marca , godz. 9.00 – 17.00

Ceny biletów wstępu
· normalny – 10 zł

Miejsce ekspozycji:
· Międzynarodowe Targi Lubelskie
Ul. Dworcowa 11
20-406 Lublin

Zapraszamy!

Więcej http://lto.mtp.pl
Źródło: ''