Sprawdzone zalety funkcjonalne i estetyczne oferowanych przez RPC Bramlage-Wiko dozowników Magic Star i Magic SL odgrywają ważną role w premierze rynkowej kosmetyków dla mężczyzn renomowanej marki Boots No. 7.

Boots No. 7 jest już dobrze znaną marka kosmetyków dla kobiet, a teraz firma Boots postanowiła skierować swoją ofertę także do mężczyzn, wprowadzając nową serię jedenastu produktów. „Odkryliśmy niszę na rynku wysokiej jakości produktów dla mężczyzn” – wyjaśnił Steven Rolfe, technolog opakowań w Boots. „Mężczyźni bardziej niż kiedykolwiek dotąd dbają o pielęgnację swego ciała i jest to odpowiedni czas, aby zaoferować im sprawdzoną jakość marki No. 7”.

Firma Boots pragnęła użyć opakowania, które łączyłoby wyjątkową funkcjonalność z silnym wizerunkiem. „Jako ekskluzywna seria Boots No. 7 For Men musi sie różnić zarówno od produktów konkurencyjnych, jak i od popularnej serii dla kobiet. Dlatego zależało nam na projekcie opakowania, które łączyłoby męski charakter z efektywnością i prostota użycia, tak aby zawsze dozowana była właściwa ilość produktu” - powiedział Steven. Dozowniki z serii Magic zapewniają kontrolowane wydzielanie i higieniczne nakładanie kremów, żelów i płynów o różnej konsystencji. Pomysłowy i łatwy w użyciu mechanizm dozowania typu „airless” dostarcza wymagana ilość produktu w jednej „porcji”, eliminując niewygodę związaną z wielokrotnym dozowaniem, a jego oryginalna konstrukcja zapewnia skuteczne działanie nawet wtedy, gdy do pojemnika dostanie się powietrze.

Model dozownika Magic Star został wybrany w kilku różnych wielkościach odpowiednio do wymagań czterech produktów w serii. Niewielka wersja pojemnościowa 50 ml przeznaczona jest do samoopalacza do twarzy SPF 15 oraz balsamu przeciwdziałającego oznakom starzenia się SPF 15. Wersje 150 ml wybrano do żelu do golenia, a większy dozownik 200 ml nadaje się idealnie do samoopalacza do ciała. Dla kolejnego produktu w serii, serum przeciwdziałającego starzeniu się skóry Protect & Perfect, firma Boots wybrała idealny jej zdaniem inny model dozownika - wąski Magic SL. To opakowanie zostało dostarczone w mniejszej pojemności 30 ml.

Wszystkie piec produktów wyprodukowano w jednolitej kolorystyce – perłowe złoto z sitodrukiem w trzech kolorach – zapewniając efektowne wykończenie całej serii Boots No. 7 For Men.

Źródło: RPC
Źródło: ''