Firma KRAKCHEMIA S.A. ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w dorocznej, czwartej już edycji Małopolskiej Giełdy Opakowań i Artykułów Chemicznych.

Pozytywne opinie wystawców, zaproszonych gości, oraz prasy branżowej po dotychczasowych edycjach wpisały tę inicjatywę w stały kalendarz imprez gospodarczych w regionie małopolskim. W tym roku szczególnie zapraszamy do uczestnictwa firmy związane z branżą opakowaniową, a także przetwórców tworzyw sztucznych. Specjalnie dla nich zostaną zorganizowane seminaria i sesje informacyjno-promocyjne, z udziałem jednego z głównych uczestników Giełdy- Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Do dyspozycji Państwa będą specjaliści BOPS-u, którzy przedstawią szczegółowe informacje i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące produktów z nowo otwartych instalacji w Płocku.

Honorowy patronat nad Giełdą będzie sprawował Dyrektor Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Opakowań i Prezes Krajowej Izby Opakowaniowej Pan Profesor Stanisław Tkaczyk. Na stoiskach COBRO i KIO będą udzielane wszelkie informacje dotyczące certyfikacji opakowań.

Postaramy się, aby Państwa udział w Giełdzie zaowocował nowymi, ciekawymi kontraktami i przyczynił się do promocji Firmy oraz prezentowanej oferty.

IV Małopolska Giełda Opakowań i Artykułów Chemicznych odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2006 roku w hali Centrum Targowego "Chemobudowa" w Krakowie, przy ul. Klimeckiego 14.

Poniżej komplet dokumentów zgłoszenia uczestnictwa w Giełdzie wraz z planem stoisk do pobrania.

inf.zasady uczestnictwa.pdf
zgłoszenie uczestnictwa_1.pdf
plan stoisk.pdf
wyposażenie stoiska_3.pdf


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

z poważaniem

Zarząd KRAKCHEMII
Źródło: ''