Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to dla firmy Mark Andy kolejna okazja do promocji swoich innowacyjnych rozwiązań do drukowania etykiet. Wśród nich znajdzie się maszyna Digital One, której pracę będzie można oglądać „na żywo” na stoisku firmy (F/K14). Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Mark Andy na targach RemaDays Warsaw 2019: Innowacyjne rozwiązania do druku etykiet

- „Nasze doświadczenia podczas ubiegłorocznej edycji RemaDays Warsaw – mówi Lena Chmielewska, odpowiedzialna za marketing w firmie Mark Andy Poland - pokazały nam, że targi te są jedną z najważniejszych imprez branżowych, dedykowanych branżom reklamowej i poligraficznej. A ponieważ w naszej bogatej ofercie mamy rozwiązania dla obu tych segmentów rynkowych, jedno z nich zdecydowaliśmy się w tym roku podczas tego wydarzenia zaprezentować w pracy „na żywo”. Goście będą więc mogli zobaczyć na naszym stoisku hybrydową maszynę Digital One, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów na całym świecie. Do dyspozycji odwiedzających nas będą także specjaliści z firmy Mark Andy Poland, prezentujący także inne wszechstronne rozwiązania do drukowania etykiet, z których może skorzystać niemal każda drukarnia, firma myśląca o produkcji poligraficznej, a nawet agencja reklamowa. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Jesteśmy przekonani, że oferta którą tam zaprezentujemy może stać się dla wielu naszych gości inspiracją nie tylko do zmiany maszyn na nowsze i bardziej zaawansowane rozwiązania, ale także do zmiany użytkowanej technologii, otwierającej zupełnie nowe perspektywy”. 

Jednym z takich urządzeń w ofercie Mark Andy jest hybrydowa maszyna Digital One, której pokazy będą odbywać się podczas wszystkich dni targowych. Urządzenie to jest dedykowane drukowaniu etykiet w niskich nakładach i ich przetwarzaniu w trybie in-line. Jest to proste i kompaktowe rozwiązanie, które według założeń producenta ma odciążyć duże maszyny fleksograficzne oraz umożliwić zwiększenie wydajności dzięki krótkiemu czasowi narządzania. Jak zapewnia firma Mark Andy może być też odpowiednim rozwiązaniem dla producentów etykiet, którzy nie mają potrzeby inwestowania w wysokowydajne, produkcyjne maszyny cyfrowe, bądź dla firm, które zamierzają zmienić technologię w swoich zakładach i otworzyć się na zupełnie nowych klientów. Urządzenie obsługuje wstęgę o szerokości 330 mm i jest wyposażone w moduł drukujący suchym tonerem (w trybie CMYK), zespół fleksograficzny (wykorzystywany do tłoczenia folią na zimno bądź laminowania) oraz moduł wykrawający.

- „Już w ubiegłym roku – mówi Lena Chmielewska - odnotowaliśmy podczas targów RemaDays Warsaw spore zainteresowanie tą maszyną nie tylko wśród drukarń, ale także firm reklamowych. Nie dziwi nas to, bo wśród użytkowników tych urządzeń na całym świecie jest wiele tego rodzaju przedsiębiorstw. Mamy więc nadzieję, że również w tym roku zainteresujemy nim dużą rzeszę odwiedzających targi, w tym także firmy z sektora reklamowego. Na naszym stoisku, oprócz maszyny Digital One będą oni mogli zobaczyć również szereg wydruków z innych naszych urządzeń. Dzięki temu odwiedzający nas goście będą mogli zapoznać się z ich możliwościami, które mogą wyróżnić ich produkty. Dodatkowo na wszystkich naszych gości czekać będzie wiele niespodzianek. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania z nami”. 

 

Dowiedz się więcej o Mark Andy

 

Źródło: Mark Andy Poland