Firma Mark Andy, już tradycyjnie zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania na targach Labelexpo w Brukseli. Na stoisku znajdzie się cała seria Performance! Po raz pierwszy w Europie pokazane zostaną modele P3 i P5, a także pierwszy model z serii Performance - P7 (miał swoją premierę na Labelexpo Europe 2009).

Mark Andy zaprasza na Labelexpo Europe 28 września – 1 października 2011
Seria Performance odniosła ogromny, światowy sukces. Sprzedano już ponad 100 maszyn, zarówno konwencjonalnych maszyn P3 z bardzo precyzyjnym, klasycznym napędem wałowym, bardzo zaawansowanego P5 z napędem serwomotorowym, a także modelu P7, przeznaczonego głównie do produkcji materiałów wielowarstwowych, łączonych bezpośrednio w maszynie.
W roku 2011 seria maszyn Performance została nagrodzona przez Flexographic Technical Association (Amerykańskie Stowarzyszenie Fleksograficzne) prestiżową nagrodą: Innowacja Techniczna Roku.
Na stoisku codziennie odbywać się będą prezentacje maszyn, pokazujące wyjątkową oszczędność materiałów przy druku, oraz łatwy i bardzo szybki narząd maszyn.Firma Rotoflex zaprezentuje na stosiku najpopularniejsze modele przewijarek z najnowszymi rozwiązaniami. Pokazane zostaną urządzenia VLI, VSI oraz DSI.
Debiutujący na targach europejskich Rotoflex pokaże nowy, przyjazny dla operatora zaawansowany system kontroli Genesis. Stworzony i zaprojektowany przez Rotoflex system, jest dostępny na wszystkich przewijarkach tego producenta. Za pomocą nowego systemu operatorzy mogą monitorować i sterować wszystkimi funkcjami przewijarki, czy identyfikować błędy na jednym 15-calowym ekranie dotykowym. Integracja systemu, pozwala na pracę na wielu maszynach i swobodne przenoszenie informacji z jednego komputera do drugiego. Zaawansowany system detekcji etykiet pozwala na pracę z wieloma rzędami etykiet. Dodatkowo system zweryfikuje, czy na wstędze nie pozostały resztki ażuru. System liczenia etykiet może pracować niezależnie dla każdego z kontrolowanego rzędu etykiet. Eksperci firmy Rotoflex zaprezentują także doskonały system kontroli napięcia eDrive, z którego Rotoflex słynie od lat.Mark Andy i Rotoflex – Hala 5, stoisko C10
Zapraszamy

Więcej informacji
Emilia Wiśnioch
Marketing&PR Specialist
Digiprint Sp.zo.o.
Ul. Lustrzana 5, 01-342 Warszawa
emilia_wisnioch@digiprint.pl
www.digiprint.pl
Źródło: ''