Informujemy, że MASTERPRESS S.A. z siedzibą w Olsztynie został wyróżniony certyfikatem „Solidna Firma 2008” za „terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenckich”. Laur ten został MASTERPRESSOWI przyznany po przejściu przez firmę trzyetapowej procedury weryfikacyjnej przeprowadzanej przez ekspertów, konsumentów oraz partnerów biznesowych.

Certyfikat „Solidna Firma” to dla nas szczególnie cenne wyróżnienie, gdyż potwierdza słuszność założeń strategicznych przyjętych już na etapie tworzenia firmy – mówi Mirosław Żywicki, prezes MASTERPRESS S.A. – Chcieliśmy, aby MASTERPRESS był firmą przyjazną. Przyjazną dla wszystkich: pracowników, kontrahentów, środowiska naturalnego... I rzeczywiście tak jest, czego najlepszym przykładem może być właśnie ta nagroda – dodaje Waldemar Zdrodowski, wiceprezes spółki.

Program Gospodarczo – Konsumencki „Solidna Firma” to system oceny i weryfikacji przedsiębiorstw przez ekspertów, konsumentów i partnerów biznesowych. Jego celami są m.in. propagowanie zasad etyki w biznesie, tworzenie świadomości współodpowiedzialności za środowisko naturalne i promowanie działań proekologicznych i prospołecznych, a także promowanie firm jako solidnych partnerów biznesowych dla innych podmiotów gospodarczych, instytucji państwowych oraz konsumentów. Program „Solidna Firma” realizowany jest od 2002 r. Laureatami zostają firmy zarówno małe, jak i duże, działające globalnie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie – „solidność bowiem nie zależy od wielkości firmy ani od rodzaju prowadzonej działalności” – jak podsumowują organizatorzy programu.MASTERPRESS S.A. – firma z zakładami produkcyjnymi w Olsztynie i Białymstoku, od ponad 10 lat działająca w branży poligraficznej i opakowaniowej. Jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji etykiet i opakowań z materiałów samoprzylepnych, folii, laminatów i tektury litej z wykorzystaniem technologii druku flexograficznego oraz offsetowego. MASTERPRESS to również absolutny pionier w naszym kraju, a zarazem jeden z najbardziej liczących się polskich producentów opakowań w technologii shrink-sleeve czyli rękawów z folii termokurczliwych.

więcej informacji: www.masterpress.com
Źródło: ''