ATS Tanner Polska przedstawia linię standard Ultra-Sonic. Technologia wykorzystuje ultradżwiękowe łącznie produktów na zimno. Sprawdź autorski pomysł od ATS.

Maszyny do banderolowania ATS-Tanner Banding Systems AG

Banderolowanie polega na łączeniu produktów w zestawy za pomocą banderoli. Do banderolowania używanie są taśmy, gumki, sznurki, paski czy folie. Technologia banderolowania daje możliwość oznaczania towarów konkretną marką oraz połączenie ich w jeden zestaw. ATS przedstawia ekskluzywną metodę zgrzewania na zimno za pomocą ultradźwięku. Jedną z zalet banderolowania jest zgrzewanie taśmy przy częstotliowści 40 000 Hz bez wydzielania się ciepła oraz uwalniania gazów. Zapewnia to nienaruszoną jakość produktu, a także łatwy sposób pakowania towarów wrażliwych na wysoką temperaturę. Ponadto technolgia należy do wytrzymałych na rozrywanie połeczeń taśmy papierowej lub foliowej.

Firma ATS wpuściła na rynek całą linię maszyn do banderolowania standard. Wszystkie modele Ultra-Sonic posiadają kompatybilną budowę, zaawansowaną technikę niezawodności i mobilności, a do tego można je dostać w korzystnej cenie. Linia standard zapewnia wysokie bezpiecześnstwo maszyn. Dzięki niej możliwe jest banderolowanie miękkich produktów, dzięki regulowanej długości mocowania. Ponadto maszyny Ultra-Sonic cechuje wysoka moc produkcyjna, dzięki otwartemu łukowi i regulowanej pętli taśmy. Linia standard posiada też w swojej ofercie maszyny o rozszerzonych parametrach.

Linia standard

Ultra-Sonic US-2000 LD1
To optymalna maszyna nadająca się do banderolowania ręcznego. Co ciekawe, obecnie dostępna jest także w zestawie ze sterowaniem cyfrowym DCP 2000.

Ultra-Sonic US-2000 AD 
Maszyna zbudowana jest modułowo i nadaje się do montażu w pełnych automatach. Maszyna dostępna jest z różnymi rozmiarami ram 360 x 180/260/360/500/750mm. W serii Ultra-Sonic US-2000 AD wytworzona została także maszyna o rozszerzonych parametach. Jest ona przeznaczona jest do specjalnych materiałów, takich jak tektura falista czy styropian. W ofercie firmy dostępne są wielkości arkusza o szerokości do 1700mm i wysokości 900mm. Na życzenie Klientów możliwy jest zakup maszyny z rozwijakiem ATS-MDM z napędem albo rozwijakiem Jumbo.

Rozszerzona linia standard

Ultra-Sonic US-2000 AD-V
Pionowa maszyna z bocznym zamknięciem została zaprojektowana specjalnie dla wąskich, wilgotnych produktów. Świetnie sprawdzi się w zautomatyzowanej pracy w połączeniu z taśmami transportującymi.

Zamów maszynę

Ultra-Sonic US- 2000 AD-H
To kolejna pionowa maszyna przeznaczona do banderolowania butelek, sprayów w puszkach i innych stojących opakowań. Razem z robotami lub taśmą transportującą na podnoszonym stole maszyna ta może pracować w pełni automatycznie. 

Ultra-Sonic US-2100
Maszyna została wykonana do przetwarzania taśm papierowych i foliowych o szerokości 75 lub 10mm. Wyposażona w sterowanie cyfrowe oraz serwosilniki odpowiada najnowszym trendom techniki. 

Źródło: ATS