Wysokiej jakości opakowanie ze zużytych kartonów. Z pewnością znacie Państwo ten problem... Z jednej strony piętrzą się zużyte kartony, które należy usunąć, z drugiej zaś kupowane są drogie opakowania w celu zabezpieczenia towarów przed uszkodzeniami w czasie transportu. Profi Pack jest idealnym rozwiązaniem! Przekształca w krótkim czasie zużyte kartony w wysokiej jakości materiał opakowaniowy nie wymagając pracochłonnych operacji.

Firmy stosują często drogie opakowania ochronne i wypełniające, które wobec naszej propozycji stają się nieuzasadnione i zbędne.
W dobie oszczędności stosowanie opakowania i materiału wypełniającego innego niż z recyklingu, jest ekonomicznie i moralnie nieuzasadnione.
Stosowane do tej pory w transporcie szkła, podzespołów elektronicznych i mechanicznych, materiały takie jak płatki styropianowe czy trociny drewniane, powinny zostać wyparte przez rozwiązanie, które Państwu polecamy. Urządzenie Profi Pack, daje możliwość zastąpienia ich przez specjalnie nacinane, zużyte kartony opakowaniowe, które dotąd stanowiły jedynie odpad.
Eksploatacyjne walory urządzenia także są nie bez znaczenia: obsługuje je tylko jedna osoba, która podaje materiał i odbiera gotowe opakowanie.
Mechanizm tnący pozwala na wytłoczenie specjalnych fałd w kartonach, które nadają dużą elastyczność opakowaniu. Jednocześnie praktyczna skala pozwala na przycinanie materiału na pożądaną szerokość.
Pozwala to na przyspieszenie cyklu realizacji zamówień i zmniejszenie problemu gospodarki odpadami w firmie. Stabilna budowa urządzenia i jego mobilność, daje możliwość przemieszczania urządzenia w dowolnym kierunku, co ułatwia zagospodarowanie materiału bez potrzeby jego transportowania.
Gotowy produkt może stanowić samodzielne opakowanie lub tani materiał wypełniający.
Urządzenie jest z powodzeniem stosowane w krajach Unii Europejskiej, gdzie już przekonało użytkowników do swoich zalet. Dla firmy posiadającej Profi Pack nie stanowi problemu wyprodukowanie w krótkim czasie własnego opakowania lub materiału wypełniającego z surowców wtórnych posiadanych na magazynie. Firma Hauhinco Transfer Technologii Sp. z o.o. oprócz wspomnianego wyżej urządzenia Profi Pack, oferuje na polskim rynku także urządzenia i linie technologiczne związane z szeroko pojętym recyklingiem, od przygotowania odpadów poprzez ich przetwarzanie do postaci surowca wtórnego i uzyskania ostatecznego produktu.
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY:
www.hauhinco.com.pl

Źródło: ''