Firma Media Center zaprasza wszystkich zainteresowanych na Targi POLIGRAFIA 2009, które odbędą się w Poznaniu w dniach 21.04 - 24.04 br. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko nr 23 w pawilonie 5 (parter), na którym będziemy prezentować systemy informatyczne dla drukarń i zakładów produkcji opakowań.

Przedstawimy kolejną wersję kompleksowego systemu zarządzania drukarnią Integrale 11.6. Zapewnia on szybką i zoptymalizowaną kalkulację oraz planowanie i kontrolę produkcji. Informacje dotyczące klientów, procesu produkcji oraz jakości są gromadzone w jednym systemie, umożliwiającym ich pełną analizę. Odwiedzających nasze stoisko zainteresują z pewnością systemy kalkulacyjne. Pierwszy z nich to znany już na polskim rynku Estiprint w wersji 11.6, drugi zaś, to Internetowy System Kalkulacyjny (ISK) w wersji 1.0 wspomagający proces kalkulacji w zakładzie poligraficznym.

Umożliwia klientowi drukarni samodzielne wykonanie kalkulacji przez internet, które obliczane są na serwerze drukarni. Po wykonaniu kalkulacji klient poprzez ISK może złożyć zamówienie druku. Zaprezentujemy także nową wersję systemu analityczno-raportowego Spinaker 1.5, zapewniającego drukarni dowolny raport, analizę wielowymiarową lub panel kontrolny. Umożliwia on zarówno pobieranie danych z innych systemów, np.: finansowych, logistycznych, kadrowo-płacowych, produkcyjnych, jak i wysłanie do nich przetworzonych informacji. Funkcjonalność Spinakera klasyfikuje go jako najbardziej zaawansowany na rynku system klasy (Business Intelligence) dla drukarń. Publicznie system po raz pierwszy był prezentowany podczas Targów Drupa 2008.

W naszej ofercie znajdą Państwo także System Zarządzania EmaPack (MIS/ERP), który jest w pełni internetowym i zaawansowanym systemem zarządzania dla zakładów produkcji opakowań: z tektury falistej, tekturowych, tub, opakowań giętkich, konstrukcji display i in. Realizuje zadania: od marketingu (CRM), poprzez ofertowanie, zarządzanie i planowanie produkcji do kompletacji palet i wysyłki.

Na naszym stoisku będzie obecna Anne-Sophie Schmitt - członek zarządu firmy Rhapso, naszego francuskiego partnera. Na stoisku będą odbywały się prezentacje naszych systemów -- w języku polskim, angielskim, francuskim i rosyjskim.

Zapraszamy na nasze stoisko nr 23 w pawilonie 5 (parter)!Wszelkie szczegóły i nowości nt. targów publikujemy na stronie: http://www.printware.pl/976.html

Media Center wdraża i rozwija informatyczne systemy do zarządzania drukarnią. Podczas targów Poligrafia 2009 (paw. 5, stoisko 23) firma zaprezentuje nowe wersje systemów: Integrale 11.6 (kompleksowy system zarządzania), Spinaker 1.5 (system analityczno-raportowy). Odwiedzających stoisko nr 23 zainteresują z pewnością systemy kalkulacyjne: Estiprint 11.6 oraz Internetowy System Kalkulacyjny (ISK). Oferta kierowana jest do drukarń offsetowych, cyfrowych, sitodrukowych i producentów opakowań.
Źródło: ''