Firma Megabajt, wyłączny dystrybutor marki Supratec, w tym roku wprowadziła na rynek nowe opakowania płyt CD,CD-R,DVD+R,DVD-R. Nowa wizualizacja jest wyróżnieniem z pośród innych płyt na sklepowych półkach.

Przede wszystkim ożywiona kolorystyka oraz czytelne informacje dotyczące produktu są bardzo ważnym elementem nowego opakowania płyt. Dzięki tak starannej kompozycji wiesz, że kupisz dokładnie taki produkt,jaki jest Ci potrzebny.Produkt został objęty dożywotnią gwarancją.

Firma Megabajt powstała w 1990 roku. Od początku działalności jej misją jest dbałość o Partnerów i potrzeby Klientów, do których skierowana jest oferta. Dzięki otwartości i umiejętności dostosowania do zmieniających się wymogów polskiego rynku firma zdobyła pozycję lidera. Megabajt jest obecnie największym polskim dystrybutorem obudów, nośników pamięci i urządzeń wskazujących. Ma 4 oddziały w największych miastach Polski.

W ciągu 15 lat istnienia obrót firmy wzrósł ponad 100-krotnie. W ofercie firmy znajdują się produkty najlepszych, światowych marek m.in: Creative, Logitech, ViewSonic, Verbatim, TDK, Kodak, Aristo, Mio, Aver Media, Lestar, Spock, AF. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Megabajt wykreował i wprowadził również własne marki: Tracer, Seven, Supratec, A4Tech Evolution oraz Take.Me, które zdobyły znaczącą pozycję w branży, a ich jakość została wielokrotnie potwierdzano w testach.

Atutami Megabajtu są: wieloletnie doświadczenie, ponad 90 wykwalifikowanych pracowników, cztery oddziały regionalne, świetnie zorganizowane centrum logistyczne oraz ponad 300 partnerów. Wszystko to daje możliwość stałego rozwoju i podnoszenia poziomu świadczonych usług. Firma Megabajt działa w taki sposób, aby budować długoterminowe relacje z Klientami, oparte na zaufaniu. Partnerom oferuje pomoc sprzedażową, techniczną i marketingową.


Źródło: ''