Według firmy „Gruppo Asa” promującej właśnie metalowe butelki do oleju jadalnego właśnie taka ocena pasuje idealnie do ich najnowszej oferty pod nazwą C.O.L.O.M.B.O.

Dlaczego klienci powinni wybrać olej zapakowany w takim nowatorskim jak na ten produkt opakowaniu? Według „Gruppo Asa” butelka z metalu jest nietłukąca i ma mniejszą wagę. To daje jej zdecydowaną przewagę w porównaniu do szkła w aspekcie kosztów transportu. Firma ocenia swoje opakowanie w kilku słowach: JAKOŚĆ, LEKKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO i FUNKCJONALNOŚĆ. Metal w sam w sobie jest materiałem zapewniającym barierowość dla światła i tlenu. Zdecydowanie przewyższa szkło w aspekcie ochrony oleju przed promienia słonecznymi i promieniami UV.

Wybór nowej butelki nie zmusza wytwórców do zmiany linii napełniającej. Ma ona bowiem taki sam kształt jak opakowanie szklane. Jest jednak zdecydowanie lżejsze. Dla tej samej objętości butelka metalowa jest lżejsza o 75%. Metal jest w 100% podatny na recykling i może być po segregacji na nowo włączony do cyklu produkcyjnego. Powierzchnia metalu idealnie nadaje się również do wszelkich nadruków.

Firma „Gruppo Asa” nie zdecydowała się na wykorzystanie aluminium jako materiału. Byłoby ono łatwiejsze technologicznie ale jest ono droższe aby móc zdecydowanie konkurować ze szkłem. Wybrano wariant trzyczęściowej butelki, gdzie części: dolna, środkowa i górna są łączone szwem.

Źródło:
Źródło: ''

Komentarze

  • XDWIGkeeBfob

    ekwbvL ghekolvmeeya, [url=http://alpzwgrobwyv.com/]alpzwgrobwyv[/url], [link=http://caqifbfexxbx.com/]caqifbfexxbx[/link], http://avwynxlyytmp.com/