DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] marki Beckers − wodorozcieńczalna emalia do renowacji powierzchni drewnianych i metalowych − zmienia wygląd opakowania. Ten ceniony przez profesjonalistów produkt, będzie można teraz łatwo rozpoznać po charakterystycznych dla produktów z rodziny DESIGNER paskach.

Emalie są rodzajem farb nawierzchniowych dających szczególnie gładką i bardzo wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne powierzchnię. Produkowana na bazie żywicy akrylowej DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40], przeznaczona jest do malowania powierzchni drewnianych, drewnopochodnych, jak i metalowych w tym również grzejników, wewnątrz pomieszczeń. Receptura emalii umożliwia jej wykorzystanie w przypadku surowego drewna oraz renowacji starych sprzętów. W sytuacji malowania powierzchni metalowych, muszą być one uprzednio zagruntowane podkładem antykorozyjnym. Produkt tworzy półmatowe, elastyczne i trwałe powłoki. Dla farby białej wprowadzone zostały nowe pojemności: 0.4, 1, oraz 3 l.

Beckers to uznana szwedzka marka, która kojarzona jest zarówno z dobrej jakości produktami, jak i z dbałością o zdrowie klientów. Dlatego też DESIGNER AQUA LACKFÄRG [40] posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, jako farba spełniająca restrykcyjne wymogi dotyczące ochrony przed alergią. Nie zawiera substancji uczulających, w tym rozpuszczalników i amoniaku, dzięki czemu może być używana do malowania sprzętów w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach, szpitalach oraz wszędzie tam gdzie nie powinny występować czynniki alergizujące. Rekomendację produktu potwierdza informacja na opakowaniu: Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne i logotyp Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.


Źródło: ''