Najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony środowiska, międzynarodowa reprezentacja liderów branży, specjalistyczne konferencje, spotkania biznesowe i warsztaty, prestiżowe konkursy i interesujące wystawy – wszystko to czeka już na uczestników Międzynarodowych Targów Ekologicznych POLEKO 2005, które odbywają się w Poznaniu w dniach 15-18 listopada 2005 r. Honorowy patronat nad siedemnastą edycja tych największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów nowoczesnej ekologii objęli Ministrowie Środowiska Polski i Niemiec.

Targi POLEKO 2005 - odbywające się pod hasłem "Woda dla życia" – zgromadziły blisko 1000 firm z 22 krajów. Powierzchnia tegorocznej, siedemnastej już edycji targów, zajmuje prawie 15.000 mkw., co oznacza wzrost o ponad 17 proc. w stosunku do roku ubiegłego. Wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania z zakresu ochrony środowiska dla samorządów lokalnych i firm: najnowocześniejsze maszyny, urządzenia i technologie (w tym kilkadziesiąt produktów nowych na rynku). Podczas największych targów ekologicznych Europy Środkowo-Wschodniej swoją ofertę przedstawią najlepsi polscy producenci i wielu zagranicznych liderów. Ekspozycja Międzynarodowych Targów Ekologicznych POLEKO 2005 została podzielona na sektory tematyczne:

- Woda
- Odpady / Technika Komunalna
- Energia
- Powietrze i hałas
- Edukacja ekologiczna.

Czytelny podział ekspozycji ma za zadanie ułatwić zwiedzającym odszukanie interesującej ich oferty. Każdemu z sektorów towarzyszą liczne konferencje i inne atrakcyjne wydarzenia.

Więcej informacji: http://poleko.mtp.pl