Urządzenia MiNt już wkrótce trafią na sklepowe półki w nowych, bardziej widocznych dla Klienta opakowaniach. Specjalne wyróżniające się oznaczenia ułatwią identyfikację kluczowych funkcji produktu. Dzięki nim odnalezienie prawdziwych „perełek” wśród akcesoriów komputerowych będzie jeszcze łatwiejsze.

Spółka Eurowizja, właściciel marki MiNt, zdecydowała się na wprowadzenie zmiany w ramach procesu odświeżenia wizerunku urządzeń sygnowanych tym logiem. Modyfikacje mają uczynić opakowanie bardziej widocznym i przejrzystym. Nowe opakowania w unikalny sposób łączą tradycję z nowoczesnością. Zalety marki wyrażone w atrakcyjny, stylowy sposób, podkreślone zostały kolorystyką czerni i zieleni, wzbogacono je także o niebieskie elementy. Całkowita nowość to czerwone ikony, które będą informować Klienta o najważniejszych cechach produktu. Na wybranych produktach pojawi się także czerwona gwiazdka oznaczająca, że produkt posiada pewną cechę wyjątkową.

Kluczowym punktem nowych opakowań jest logo MiNt – dzięki temu, że zajmuje na pudełku centralną pozycję, ułatwia konsumentom szybką identyfikację marki. Czytelna i nowoczesna grafika oraz intensywna kolorystyka to najważniejsze wyróżniki wprowadzanych na rynek opakowań. Marka istnieje na polskim rynku od siedemnastu lat, a metamorfoza ma na celu zwrócenie uwagi Klientów na najważniejsze cechy produktów MiNt, czyli funkcjonalność i wielozadaniowość. Nowy wygląd ma podkreślić także zmiany, jakie zaszły w tej linii produktów od 2006 roku, czyli od momentu zmiany właściciela. Spółka Eurowizja, która od trzech lat zarządza brandem, bardzo starannie dobiera produkty, by spełniały najwyższe standardy jakości.

Produkty MiNt dostępne są w sieciach handlowych na terenie całego kraju, dobrych sklepach komputerowych oraz w licznych sklepach internetowych.

Szczegóły na stronie: www.mint-electronics.com
Źródło: ''