17 września w Poznaniu firma Avargraf, zajmująca się sprzedażą maszyn i materiałów poligraficznych, we współpracy z Edelmann Graphics GmbH przeprowadzi multimedialną prezentację zatytułowaną: „Mokry offset przyszłością technologii druku etykiet samoprzylepnych”.

Prezentacja ta będzie jednym z punktów konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, jaką organizuje wydawnictwo Polski Drukarz. Impreza odbywać się będzie w ramach Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki Taropak 2008 i skierowana jest do firm działających w sektorze przemysłu poligraficznego zajmujących się drukowaniem etykiet i opakowań.

Uczestnictwo w tego rodzaju imprezach jest dla naszej firmy, zajmującej się od lat sprzedażą maszyn i materiałów poligraficznych dla drukarń (w tym również dla tych produkujących opakowania i etykiety) możliwością zaprezentowania najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie. Chcemy, poprzez nasze wystąpienie podczas tej konferencji, zaprezentować technologię przyszłości, jaką dla etykiet i opakowań jest mokry offset. Dodatkowo tego rodzaju spotkania są możliwością prezentacji nie tylko posiadanej wiedzy, ale również okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy, drukarniami.

Dlatego są dla naszej firmy niezmiernie ważne – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf. – Tym bardziej cieszymy się, że nasze wystąpienie przygotowujemy wspólnie z firmą Edelmann Graphics, której bogate doświadczenie i wiedza na temat najlepszych dla użytkowników rozwiązań jest ogromna. Poznańska konferencja będzie więc nie tylko próbą wykrystalizowania zalet druku offsetowego oraz przedstawienia różnych możliwości konstrukcyjnych dla zespołów drukujących przeznaczonych dla druku offsetowego i przemysłu produkcji etykiet oraz opakowań. Będzie również możliwością wymiany poglądów oraz uzyskania informacji bezpośrednio od przedstawicieli firmy Edelmann Graphics GmbH.

Firma Edelmann Graphics GmbH, której wyłączne prawa do sprzedaży w Polsce posiada Avargraf, wznowiła swoją działalność w czerwcu 2003 r. Wywodzi się z dwóch przedsiębiorstw: Edelmann GmbH i Formall GmbH. Oba te przedsiębiorstwa zajmowały się przez wiele lat produkcją maszyn i urządzeń poligraficznych. Pierwsze z nich od roku 1953 wytwarzało małoformatowe arkuszowe maszyny offsetowe typu Practica na licencji firmy Manroland, drugie - od 1975 roku - wąskowstęgowe zwojowe maszyny offsetowe, przeznaczone do produkcji formularzy i druków mailingowych.

Prezentacja firmy Avargraf w ramach poznańskiej konferencji organizowanej przez wydawnictwo Polski Drukarz rozpocznie się o godzinie 13:15 w Sali Głównej na parterze w pawilonie 14 A. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje na temat produktów firmy Avargraf Sp. z o.o.: www.avargraf.com.pl

Opracowanie merytoryczne informacji: PAI
Źródło: ''