Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Technik Pakowania i Etykietowania TAROPAK w Poznaniu odwiedzający targi będą mieli okazję poznać bogatą ofertę firmy Mosca, producenta wysokiej klasy maszyn zabezpieczających produkty do transportu. Prezentowane będą maszyny generacji Evolution: wiązarki TR-6 Pro oraz MP-6 T. Na stoisku Mosca (pawilon 3, stoisko 20) znajdzie się również ciesząca się dużą popularnością wiązarka ROM Fusion. Portfolio Mosca dopełnią taśmy wiążące PP i PET, produkowane w fabryce w niemieckim Muckental z wysokiej jakości granulatów.

Mosca zaprasza na Targi TAROPAK 26-29 września 2016 - Pawilon 3, Stoisko 20.

Targi TAROPAK cieszą się uznaniem wśród profesjonalnej publiczności z Polski i zagranicy oraz skupiają kilkaset firm, które tworzą jedną z najbardziej interesujących przestrzeni wystawienniczych w Europie. Dla firmy Mosca Direct Poland jest to ważna impreza, pozwalająca zaprezentować produkty Mosca polskim odbiorcom. TAROPAK jest dla nas idealną platformą umożliwiającą prezentację naszych wiązarek oraz taśm wiążących. Dodatkowo targi TAROPAK są dla nas bogatym źródłem informacji o trendach branży opakowaniowej – tłumaczy Janusz Martula, General Manager firmy Mosca Direct Poland. – Skupiamy się na wyeksponowaniu wysokiej jakości produktów Mosca. Osobom odwiedzającym stoisko zaprezentujemy najnowsze rozwiązanie niemieckich inżynierów Mosca – wiązarkę TR-6 Pro. Ta maszyna wyposażona w transportery doskonale sprawdza się pracując w liniach logistycznych i z pewnością zainteresuje klientów odwiedzających odbywające się w tym samym czasie Targi LOGIPAK.


Wiązarka Mosca TR-6
Wiązarka TR-6 to innowacyjne technologicznie rozwiązanie o wysokiej wydajności. Mosca oferuje maszynę w dwóch wariantach: Base – model podstawowy oraz Pro – model z dodatkowym wyposażeniem. Wybierając model Base nasi klienci otrzymują atrakcyjny cenowo wariant wiązarki TR-6, bazujący na mechanice zastosowanej również w wariancie Pro – podkreśla Timo Mosca, CEO Mosca GmbH. Zarówno Base, jak i Pro mogą zostać wyposażone w agregat ultradźwiękowy SoniXs. Obie wersje posiadają nowoczesny system prowadzenia taśmy Standard-6.Podczas gdy model Base jest wyposażony w sterownik MSCB-1 i intuicyjny panel dotykowy, wariant Pro oferuje klientom m.in. sterownik B&R czy panel dotykowy Human Machine Interface (HMI), który umożliwia intuicyjną obsługę maszyny. Dodatkowo w wiązarce Mosca TR-6 Pro można ustawić różne poziomy dostępu do menu dla użytkowników, które odpowiadają zakresowi ich wiedzy i chronią maszynę przed nieuprawnionym dostępem. Istnieje również opcja podłączenia TR-6 Pro do sieci internetowej, co umożliwia diagnozowanie wiązarki online i gwarantuje szybką pomoc techniczną. Oba modele Base i Pro łączy uniwersalność zastosowania. Wiązarki sprawdzą się szczególnie w zakładach, które wymagają wysokiej wydajności pakowania i stałej dostępności oraz niezawodności wiązarek.


Wiązarka Sonixs TR-6 Pro


Bestseller: wiązarka Mosca ROM Fusion
Automatyczna wiązarka Mosca ROM Fusion to model cieszący się dużą popularnością na całym świecie. Wysoka wydajność, opcja bardzo delikatnego wiązania oraz atrakcyjna cena sprawiają, że ROM Fusion jest bardzo popularna w firmach, które potrzebują prostego i solidnego rozwiązania. O jej zaletach, łatwości obsługi i niezawodności przekonają się odwiedzający stoisko Mosca Direct Poland podczas targów TAROPAK.
 

Gwarantowana jakość: Maszyny generacji Evolution MP-6 T
Odwiedzający stoisko Mosca mogą ponadto przetestować wiązarkę generacji EVOLUTION Sonixs MP-6 T.  Model ten wyróżnia modułowa zasada konstrukcji i ujednolicony system prowadzenia taśmy Standard-6, który można łatwo i bez użycia narzędzi zdemontować w kilku krokach i tak samo złożyć ponownie. To niezwykle ułatwia serwisowanie maszyny, w tym prace konserwacyjne oraz czyszczenie. Modułowa konstrukcja bazuje między innymi na koncepcji tych samych części: główne podzespoły serii EVOLUTION uległy standaryzacji, np. agregat, zespół rozwijacza taśmy, odwijacz, magazynek taśmy i rama prowadnicy taśmy. Wdrażając tę koncepcję, MOSCA nie tylko zwiększyła wydajność swojego serwisu poprzez możliwość montowania wszystkich elementów szczególnie szybko i efektywnie, ale opracowała atrakcyjne cenowo rozwiązanie. 


Wiązarka SoniXs MP-6 T


Jakość i niezawodność wiązania: taśmy Mosca PP i PET
Mosca jest kompleksowym dostawcą systemów zabezpieczających produkty do transportu, w tym taśm polipropylenowych i poliestrowych. Odwiedzający stoisko Mosca będą mieli okazję zobaczyć granulat, z którego produkowane są taśmy tej firmy. Mosca oferuje wysokiej jakości wiązarki, taśmy wiążące oraz globalną sieć serwisu. Cieszymy się, że podczas tegorocznej edycji targów TAROPAK w Poznaniu będziemy mogli zaprezentować polskiej publiczności nasze najnowsze rozwiązania w technice wiązania – podkreśla Janusz Martula, General Manager Mosca Direct Poland.


Z duchem czasu: Strona internetowa Mosca w nowej odsłonie
Firma Mosca zachęca również do odwiedzenia swojej nowej strony internetowej, która dostosowana jest do wszystkich rodzajów urządzeń mobilnych: www.mosca.com

MOSCA ZAPRASZA NA TARGI TAROPAK 
POZNAŃ 26-29.09.2016
PAWILON 3, STOISKO 20