Być może zastanawiacie się Państwo czy warto wziąć udział w kolejnych targach gastronomicznych? Nasza odpowiedź zdecydowanie brzmi: „TAK”. I aby Państwa przekonać pragniemy poprzeć je konkretnymi argumentami, które stanowią odpowiedź na często pojawiające Państwa wątpliwości:

Mówimy NIE Państwa wątpliwościom
Klient: Nie chcemy brać udziału w kolejnych targach gastronomicznych, gdyż nie spotkamy na nich nowych Klientów.

easyFairs: Targi easyFairs FOOD-to-GO skierowane są do specjalnie wybranej grupy odwiedzających, zapraszamy wyłącznie osoby związane z branżą małej gastronomii: właścicieli, ajentów i kierowników pizzerii, lunch barów, barów sałatkowych, punktów fast food, kebab barów, firm cateringowych, stołówek w szkołach, szpitalach, cafeterii na stacjach benzynowych itp. Żadna inna impreza targowa nie ma tak sprecyzowanego profilu odwiedzających. Targi easyFairs przeznaczone są specjalnie dla dynamicznie rozwijającego się rynku małej gastronomii i systemów „jedzenia na wynos”.

Klient: Na targi, w których do tej pory uczestniczyliśmy przychodzi bardzo dużo przypadkowych osób, które nie są zainteresowane nawiązaniem współpracy, a jedynie degustacją.

easyFairs: Nasza kampania informacyjna i medialna jest ściśle ukierunkowana, korzystamy przede wszystkim z portali i prasy branżowej, starannie wybierając firmy i osoby, które są realnie zainteresowane naszą/Państwa ofertą. Na nasze targi przychodzi mniej osób niż na inne „masowe” imprezy targowe, ale za to są to konkretni, potencjalni Państwa odbiorcy.

Klient: Do targów pozostał już tylko miesiąc – czy zdążymy się przygotować?

easyFairs: 80% przygotowań, związanych z udziałem firmy w targach wykonujemy za Państwa: zapewniamy gotowe stoisko ze standardowym wyposażeniem, niezbędne podłączenia, a także prowadzimy za lub wspólnie z Państwem kampanię informacyjną, zapraszamy potencjalnych Klientów Państwa firmy, a nawet w Państwa imieniu wysyłamy zaproszenia.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej targów: www.easyfairs.com/ftg-polska

Jeśli nadal macie Państwo jakieś wątpliwości chętnie zajmiemy się ich rozwianiem.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

Wojciech Pawlus
tel.:+48 (12) 651 95 26
kom.:+ 48 507 044 186
fax: +48 (12) 651 95 22
wojciech.pawlus@easyfairs.com
www.easyfairs.com/ftg-polska

Źródło: ''