Dziś trzeci dzień Targów PAKFOOD. Wydarzeniu sprzyjają nie tylko wspaniała pogodna, ale przede wszystkim atmosfera biznesu, handlu i profesjonalnych kontaktów wystawców z gośćmi targowymi.

Na półmetku
Pakfood- Każdego dnia odnotowujemy coraz więcej zwiedzających, co przekłada się bezpośrednio na wzmożony ruch w hali targowej – mówi Joanna Kucharska, dyrektor Targów PAKFOOD. – Cieszy również fakt, że ofertą naszych wystawców zainteresowani są również partnerzy bloku Polagra oraz Invest Hotel, a także trwających do wczoraj Smaków Regionu. Rolą targów jest integracja branży i jestem pewna, że ta przyświecająca nam idea jest widoczna, szczególnie teraz – dodaje.

Aby tego doświadczyć wszystkich zwiedzających zapraszamy do pawilonu 3 i 3A, gdzie swoją ofertę prezentują firmy z branży opakowań dla przemysłu spożywczego, dla których istotne są nie tylko funkcjonalność, ale również design.

Przypominamy, że Targi PAKFOOD wraz z Targami Polagra Tech, Polagra Gastro, Polagra Food oraz Invest Hotel potrwają do czwartku, 26 września 2013 r.