Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia firma Bakalland ma dla swoich klientów coś specjalnego. Na rynku dostępna jest już nowa Masa Makowa w odświeżonym opakowaniu.

Święta to magiczny okres wymagający wyjątkowej oprawy. Dlatego firma Bakalland postanowiła odświeżyć wizerunek jednego ze swoich najbardziej popularnych produktów zmieniając jego opakowanie oraz udoskonalając recepturę.

Nowa etykieta Masy Makowej Bakalland przyciąga dobrze dobraną kolorystyką oraz apetycznym zdjęciem produktu. Słonecznie żółta fala w połączeniu z rubinowym tłem oraz zielonym logo sprawiają, że opakowanie jest bardziej czytelne a cieplejsza kolorystyka jest adekwatna do kategorii kojarzonej ze słodkością. Dodatkowym atutem odświeżonego opakowania jest również zdjęci makowca. Gotowy wypiek w otoczeniu owoców i bakalii wyróżnia się duża zawartością masy makowej oraz nieregularnym kształtem ciasta. Dzięki temu produkt wygląda naturalnie i smakowicie. Potwierdza to również udoskonalona receptura – dodatek serwatki sprawia, że masa jest bardziej spoista i zachowuje wilgotność.Uporządkowanie i przemyślany układ poszczególnych elementów widocznych na etykiecie Masy Makowej Bakalland sprawiły, że produkt kojarzony jest z wysoka jakością. Potwierdziły to również konsumentki. Przeprowadzone badania* pokazały, że wszystkie wprowadzone zmiany spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Nowe opakowanie Masy Makowej Bakalland było postrzegane przez zdecydowaną większość ankietowanych jako bardziej atrakcyjne od poprzedniej wersji oraz od opakowania konkurencji.

Masa Makowa Bakalland to produkt całkowicie naturalny - nie zawiera konserwantów, stanowiąc zdrowy i niezastąpiony dodatek do świątecznych wypieków. Gotowa masa makowa jest aromatyczna, wilgotna, pełna rodzynek i pomarańczowej skórki, pachnąca migdałami, wanilią i... Świętami. Zamiast więc spędzać długie godziny w kuchni na mieleniu maku może lepiej sięgnąć po udoskonaloną, gotową masę Bakalland.

*SMG/KRC 2009, Opakowania Masy Makowej Bakalland.

Dodatkowo sprzedaż tego produktu będzie wspierana kampanią świąteczną w ramach której emitowane będą:

- Spoty TV (spoty sponsorskie 8 sec oraz reklama 15 sec) w okresie listopad – grudzień
- layouty w prasie konsumenckiej oraz branżowej
- double billboardy na kulinarnych portalach internetowych

Masa Makowa Bakalland dostępna jest w opakowaniu 850 g, cena opakowania to około 8-9 PLN.
Źródło: ''