W dniach 12-13 października br. czeska Praga będzie gościła wystawców na "The European Label Summit" (Europejskim szczycie producentów etykiet - LABELEXPO 2004).

Uczestnicy dwudniowej konferencji skupią się przede wszystkim na analizie politycznych konsekwencji oraz wpływie poszerzenia Unii na warunki rozwoju przemysłu i handlu,
w szczególności rynku etykiet. Będzie to także okazja do wymiany informacji o narodowych i międzynarodowych standardach w produkcji etykiet, materiałach, technologiach produkcyjnych czy najnowszych trendach w logistyce i dystrybucji etykiet.
Europejski Szczyt Producentów Etykiet zgromadzi delegatów Komisji Europejskiej i nowych krajów członkowskich, użytkowników etykiet, przedstawicieli handlu oraz producentów, którzy omówią znane i zaprezentują nowe zagadnienia.

Współorganizatorami spotkania jest Stowarzyszenie FINAT-Czeski Związek Producentów Opakowań i Zrzeszenie Polskich Fleksografów. W szczycie swój udział zapowiedziało wielu wiodących producentów oraz firm poligraficznych, m. in.: Avery Dennison, Coates Screen, Creo, Gallus, HP, Martin Automatic, Raflatac i Zeller & Gmelin.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.


Źródło: ''