Wiedza i doświadczenie zakładów RPC Containers Oakham w dziedzinie druku w połączeniu z trwałością i wygodą wytwarzanych tam wiaderek formowanych wtryskowo pozwoliły firmie Keys of Lincolnshire silniej wyeksponować swoją markę w ramach realizowanych przez firmę planów ekspansji.

EM Key and Son z siedzibą w Sleaford w angielskim hrabstwie Lincolnshire jest firma rodzinną zajmująca się sprzedażą owoców i warzyw największym supermarketom i innym detalistom. Firma rozwinęła swój asortyment, wchodząc na rynek towarów o wartości dodanej, takich jak warzywa pakowane i przetwory warzywne dla gastronomii, i otworzyła niedawno na swoim terenie fabrykę dżemów i konfitur, które sprzedawane są supermarketom, sklepom mięsnym, delikatesom i sklepom prowadzonym przez farmy.

Jednocześnie z ekspansją firma zmieniła nazwę na Keys of Lincolnshire, aby umocnić swoją reputacje jako producent artykułów spożywczych wysokiej jakości. W ramach tego procesu firma pragnęła odnowić swoje opakowania i zwróci la się do RPC Oakham z prośbą o urozmaicenie dotychczasowego stylu opakowań.

„Od kilku lat używamy białych wiaderek do niektórych naszych produktów” – powiedział Fraser Key. „Ponieważ jesteśmy zadowoleni ze współpracy z RPC Oakham, który jest jednym z naszych dotychczasowych dostawców, po zbadaniu różnych możliwości odnowienia marki uznaliśmy, ze będzie to dla nas najlepszy partner strategiczny ze względu na ich doświadczenie w dziedzinie druku”.

Wiaderka o pojemności 10 litrów, formowane wtryskowo z PP, są zdobione nadrukiem w zabawnym monochromatycznym stylu rysunków z komiksu, które wykorzystywane były już na opakowaniach kartonowych Keys i dlatego firma uważa, ze jest to dla klientów znajomy i atrakcyjny wzór. Oferowane przez Keys przetwory z cebuli, dżemy i konfitury są pakowane w wiaderka z nadrukiem i dostarczane są zakładom gastronomicznym oraz sklepom detalicznym.

Źródło: RPC
Źródło: ''