Kolejna edycja Targów PCI Days zbliża się wielkimi krokami. Odbędą się stacjonarnie w Warszawskim Centrum Expo XXI. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami, innowacjami produktowymi i technologicznymi oraz do nawiązania biznesowych relacji.

Najbardziej oczekiwane wydarzenie B2B w branży kosmetycznej i farmaceutycznej odbędzie się już 22-23 czerwca w Warszawie!

Wśród wystawców znajdą się producenci opakowań dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego

Wymagania stawiane opakowaniom farmaceutycznym i kosmetycznym oraz stosowanym maszynom pakującym zdecydowanie różnią się od tych w innych branżach. Postępy w medycynie wymagają od firm wytworzenia inteligentnych, intuicyjnych i wszechstronnych opakowań do wyrobów farmaceutycznych. W ciągu dwóch dni targowych, odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w obszarze wytwarzania opakowań dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Swoją ofertę z sektora opakowań przedstawią między innymi firmy takie jak: Masterchem, Acti Pack, Polpak oraz Akson.

Na stoiskach wystawienniczych zaprezentowane zostaną także rozwiązania z innych kluczowych obszarów dla działalności zakładów produkujących kosmetyki i leki. Wystawcy przedstawią swoją ofertę w zakresie surowców, sprzętu laboratoryjnego czy maszyn do produkcji.

 PCI Days 2022

Z ciągle zapełniającą się listą wystawców możesz zapoznać się na stronie targów:

https://pcidays.pl/targi/2022/

 

Wiedza przede wszystkim

W przestrzeni targowej wydzielone zostaną wykładowe Strefy Inspiracji dedykowane osobno branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Targom PCI Days towarzyszyć będzie sporo wykładów, które zostaną poprowadzone przez znanych i cenionych branżowych ekspertów. Będzie to doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę merytoryczną, zapoznać się z przykładami dobrych praktyk oraz trendami na sezon 2022/2023. Program merytoryczny zostaje opracowywany z uwzględnieniem potrzeb i wyzwań różnych obszarów funkcyjnych zakładów produkujących kosmetyki i leki, w tym obszaru badań i rozwoju, produkcji, kontroli jakości, zakupów czy inwestycji. Podczas trwania targów odbędą się także praktyczne warsztaty dedykowane obu branżom. Szczególnej uwadze polecamy:

  • Konferencję mikrobiologiczną „Mikrobiologia środowiska produkcyjnego” poprowadzoną przez firmę dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji Sp. z o.o. Sp. K. oraz GBA Polska (dawniej Jars), która po raz kolejny będzie szczególnie zadedykowana pracownikom laboratoriów i działów R&D
  • Praktyczne warsztaty dla zakupowców „Insight Discovery - Efektywna komunikacja w biznesie farmaceutycznym” poprowadzone przez firmę szkoleniowo-doradczą Perspektywa. Trenerem procesu szkoleniowego będzie Pan Tomasz Tynderenda
  • Warsztaty „Efektywny i leanowy system jakości w firmie, czyli jak produkować taniej, szybciej i na czas” poprowadzone przez firmą do-it GROUP

 

Jesteśmy przekonani, że Targi PCI Days 2022 będą stanowić odpowiedź na najważniejsze potrzeby i wyzwania Twojego zakładu produkcyjnego.

Targi odbędą się 22-23 czerwca 2022 r. w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Udział dla odwiedzających jest całkowicie bezpłatny. Zarejestruj się na naszej stronie internetowej: https://pcidays2022.cors.systems/.