Trzecia generacja drukarek przemysłowych Intermec zapewnia wydajność, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów utrzymania.

Najszybsze przemysłowe średnionakładowe drukarki etykiet
Intermec wprowadza PM43 i PM43c - przemysłowe średnionakładowe drukarki etykiet o najlepszej wydajności w swojej klasie. Są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach przemysłowych: w centrach transportowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Modele: PM43 (o metalowej konstrukcji) oraz PM43c (wersja kompaktowa) zapewniają wyższą sprawność i niższe koszty utrzymania.

PM43 i PM43c należą do rodziny drukarek przemysłowych Intermec o podwyższonej odporności. Są efektem 40-letniego doświadczenia firmy w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu drukowania. Nowe modele zapewniają intuicyjną komunikację i wyposażone są w pełnokolorowy ekran dotykowy. Urządzenia można obsługiwać przy użyciu jednego z 10 języków, uniwersalnych ikon i przeglądarkowego interfejsu użytkownika. Towarzysząca drukarkom funkcja zintegrowanego zarządzania ogranicza konieczność wsparcia informatycznego. Modele mogą być monitorowane z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem mobilnych terminali Intermec, a także laptopów, smartfonów i tabletów z łącznością WiFi lub Ethernet.

- Dla Intermec jest to bez wątpienia rok drukarek – mówi Chuck Dourlet, wiceprezes Intermec - Modele PM43 i PM43c dołączyły do niedawno wprowadzonej rodziny drukarek biurkowych i przenośnych drukarek paragonowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nasze drukarki sprostają największym wyzwaniom.

Wsparcie technologii Precision Print (umożliwiającej najwyższą precyzję druku) pozwala zwiększyć sprawność i zmniejszyć konieczność częstego dostosowywania nośników. Modele drukują małe kody kreskowe, tekst i obrazy z wyjątkową dokładnością. Dzięki bezdotykowej konfiguracji za pośrednictwem opcjonalnie wbudowanego układu RFID, drukarki PM43 i PM43c zapewniają najkrótszy na rynku czas wdrożenia. Opatentowane rozwiązanie, polegające na konfiguracji urządzeń bez konieczności ich otwierania i włączania, pomaga ograniczyć czas i środki związane z wdrożeniem - od 80% (w przypadku jednego urządzenia) do nawet 99% (dla wielu urządzeń).

Modele PM43 i PM43c charakteryzują zaawansowane możliwości w zakresie łączności. To jedyne na rynku drukarki przemysłowe oferujące łączność WiFi i dodatkowo Bluetooth oraz posiadające certyfikat CCX. Dzięki temu zapewniają najwięcej możliwości standardowej i wspomaganej łączności bezprzewodowej. Każda drukarka ma złącze Ethernet oraz protokół sieciowy IPv6 – aby zapewnić długoterminową skalowalność i uczynić inwestycję efektywną.

Drukarki PM43 i PM43c zmniejszają ewentualność pojawienia się błędów podczas drukowania etykiet, oferując zwiększoną wydajność. Inteligentne możliwości w zakresie drukowania sprawiają, że użytkownicy - za pośrednictwem wbudowanego języka oprogramowania – mogą łatwo tworzyć samodzielne aplikacje i za pośrednictwem drukarki bezpośrednio sterować takimi urządzeniami, jak skanery, wagi, klawiatury i inne akcesoria peryferyjne.

- Ciągły wzrost kosztów produkcji zmusza firmy do inwestowania w niezawodne, wydajne i intuicyjne rozwiązania technologiczne. Drukarki PM43 i PM43c Intermec zapewniają jakość i szybkość wymagane w przemyśle, a jednocześnie intuicyjną współpracę z innymi przemysłowymi urządzeniami peryferyjnymi – mówi Richa Gupta, analityk w instytucji badawczej VDC Research Group - Intermec udoskonala łączność i płynną integrację rozwiązań aby ograniczać czas przestoju i zwiększać wydajność pracy.

Nowe drukarki są dostępne na całym świecie przez kanały dystrybucji Intermec.

Informacje o Intermec:
Intermec Inc. rozwija i integruje produkty, usługi i technologie, które pozwalają projektować, monitorować i zarządzać informacją i łańcuchem dostaw. Do kluczowych dla firmy segmentów należą: systemy mobilne, komputery mobilne, drukarki kodów kresowych, a także technologia RFID. Z usług i produktów firmy korzystają klienci szeregu branż na całym świecie, dzięki czemu zwiększają wydajność swej pracy, podnoszą jej jakość i mogą lepiej odpowiedzieć na oczekiwania rynku. Dalsze informacje: http://www.intermec.com, Intermec’s Trends & Technology blog, Twitter, Facebook.

Źródło: ''