1000 zagranicznych klientów uznało firmę NOVACEL "najlepszym dostawcą na rynku folii zabezpieczających".

91% klientów zadeklarowało, że są « zadowoleni lub bardzo zadowoleni » z rozwiązań firmy NOVACEL, a jej produkty za godne polecenia uznało 97% ! Tak wynika z badania stopnia zadowolenia klientów, przeprowadzonego przez NOVACEL, światowego lidera w dziedzinie zabezpieczenia powierzchni, w 1000 przedsiębiorstwach branży budowlanej, samochodowej, elektronicznej oraz AGD w Europie, Azji i Ameryce.

Identyczna ankieta, przesłana do wszystkich krajów pod koniec 2007 roku, pozwoliła ocenić poziom satysfakcji klientów korzystających z produktów i usług, poznać ich oczekiwania i ocenić relacje z dostawcą w celu wdrożenia procesu ich ciągłego doskonalenia.

Badaniem objęto 8 wskaźników: podejście handlowe, obsługę klienta, wsparcie techniczne, zamówienia, dostawy, reklamacje, produkty i nadruki. W przypadku 7 spośród nich NOVACEL został wybrany "najlepszym dostawcą na rynku"!

Wnioski z tego opracowania wskazują na mocne strony firmy NOVACEL : wysoki poziom relacji z klientem, dyspozycyjność handlowców oraz oferowane klientom odpowiednie wsparcie techniczne.

Wynik ankiety świadczy o tym, że NOVACEL stara się jak najlepiej poznać potrzeby klientów. W związku z coraz bardziej złożonym zapotrzebowaniem i rosnącymi wymogami w zakresie skrócenia czasu dostawy, terminowości i potrzeby szybkiego informowania, firma NOVACEL wdrożyła szeroko zakrojony projekt z dziedziny Supply Chain Management, któremu towarzyszy plan skrócenia czasu rozpatrywania oraz monitorowania reklamacji.

Program ten, mający na celu zaspokajanie potrzeb klienta, umacnia pozycję firmy NOVACEL jako lidera na rynku folii do zabezpieczania powierzchni produktów przemysłowych.

Kilka słów na temat NOVACEL - www.novacel.fr

Obecna w ponad 60 krajach, firma NOVACEL opracowuje, wytwarza i wprowadza do sprzedaży samoprzylepne folie do tymczasowego zabezpieczania powierzchni produktów dla takich sektorów jak : elektronika, AGD, przemysł samochodowy czy budownictwo.Folie NOVACEL można stosować do zabezpieczania tak zróżnicowanych powierzchni jak : stal nierdzewna, powlekane powierzchnie metalowe, aluminium, tworzywa sztuczne, kształtowniki czy laminaty. Na wszystkich etapach obróbki (gięcie, tłoczenie, profilowanie...), manipulacji, transportu i montażu, folia stanowi barierę chronią cą przed zarysowaniami, zabrudzeniem itp.
Źródło: ''