Dysponująca najlepszymi technologiami i ponad 40-letnim doświadczeniem w branży, firma NOVACEL oferuje swojej międzynarodowej klienteli szeroką gamę samoprzylepnych folii do tymczasowego zabezpieczania powierzchni produktów przemysłowych.

Na wszystkich etapach produkcji, obróbki, przemieszczania po zakładzie, transportu i składowania, folia ta zabezpiecza jakość materiałów. Można ją nakładać na tak zróżnicowane powierzchnie jak stal nierdzewna, aluminium, metale powlekane, tworzywa sztuczne w płytach lub kształtownikach, laminaty, tkaniny obiciowe, szkło, itp.

Pełniące rolę prawdziwej bariery dla zanieczyszczeń zewnętrznych, która chroni przed zarysowaniem i zabrudzeniem, folie zabezpieczające Novacel są również znakomitym nośnikiem określonego przekazu. Na foliach jednokolorowych lub wielobarwnych możliwe jest nanoszenie logo, marki lub dowolnych treści o charakterze reklamowym. Są też one idealnym nośnikiem dla instrukcji, specyfikacji technicznych czy informacji o warunkach użytkowania produktów.

Jako prawdziwy partner, Novacel wraz z klientem określa typ nadruku (grafikę, typografię, layout, miejsca bez nadruku i kolory). W oparciu o park maszyn do druku fleksograficznego, pierwsza próbna partia wykonywana jest przed uruchomieniem produkcji seryjnej. A wszystkie te zabezpieczenia w trosce o wizerunek klienta!

Firma NOVACEL, będąca wiodącym światowym producentem folii do zabezpieczania powierzchni produktów przemysłowych, obecna jest w ponad 60 krajach na pięciu kontynentach.

Więcej informacji: www.novacel.fr
Źródło: ''