Chocolate Creations- czekoladki produkowane przez firmę Solidarność otrzymały nowe, zmodernizowane opakowania. Autorem kreacji jest Studio DN.

Firma Cukiernicza Solidarność to przedsiębiorstwo z tradycjami, a wytwarzane przez nią słodycze znane są polakom już od kilku pokoleń. Wśród licznych oferowanych produktów szczególnym uznaniem cieszą wiśnie w czekoladzie oraz bomboniery. Współpraca firmy Solidarność ze Studio DN trwa już od kilku lat. Jej owocem jest między innymi puszka i bomboniera wiśni w czekoladzie.

Ostatnim produktem, którego wizerunek został odświeżony przez Studio DN jest linia „Chocolate Creations”. Są to bomboniery z pralinami w dwunastu smakach oblanych mleczną, deserową i białą czekoladą. W ramach projektu odświeżony został wizerunek linii produktowej oraz opracowane zostały wizualizacje produktu znajdujące się na opakowaniach.Studio DN jest firmą projektową od 15 lat specjalizującą się w kreacji i strategii wizualnej marek produktowych i korporacyjnych. Oferta Studio DN obejmuje: kreację strategiczną, projektowanie opakowań i identyfikacji wizualnej, analizy, audyty tożsamości wizualnej marki, projektowanie materiałów wspierających sprzedaż. Studio DN pracowalo dotychczas między innymi dla: Bakoma, Bols, Carlsberg Okocim, Dr Oetker, Hestia, Polpharma, 3M, Kraft Foods Polska.

Źródło: Studio DN
Źródło: ''