Z 1,7 mld do 2,6 mld wzrośnie produkcja puszek napojowych w brzeskim zakładzie Can-Pack (www.canpack.com.pl)po tym, jak firma uruchomi jedną z najszybszym i najbardziej nowoczesnych na świecie linii produkcyjnych.

Jej montaż rozpocznie się pod koniec tego roku. Wydajność nowej linii wyniesie 900 mln puszek rocznie, a fabryka znajdzie się w trójce największych tego typu wytwórni w Europie i na świecie. Produkcja ma ruszyć w lutym przyszłego roku, jeszcze przed letnim boomem. Can –Pack zaopatruje cztery największe browary działające na południu Polski. Znaczącą część produkcji wysyła na eksport.

Grupa Can-Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania. Połączenie powyższych zalet z szybkimi dostawami i atrakcyjnymi warunkami współpracy z Klientami, dało w efekcie dzisiejszy sukces firmy. Nie byłby on również możliwy bez zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

W chwili obecnej nasza firma prowadzi politykę umacniania swojej pozycji poprzez liczne inwestycje w Europie Środkowej i Wschodniej.

Źródło: www.canpack.com.pl
Źródło: ''