Wygodne i eleganckie czarne tacki do sushi zostały zaprojektowane specjalnie dla firmy Sushi To Go, specjalizującej się w produkcji tego typu dań na wynos. Jest to nowa linia opakowań Coveris Rigid Polska, która z jednej strony spełnia najwyższe wymagania producenta sushi, a z drugiej – praktyczne i estetyczne oczekiwania konsumentów.

Nowa linia tacek do sushi dla firmy Sushi To Go

Nawet najlepszy produkt spożywczy, znajdujący się w nieodpowiednim opakowaniu, traci na swojej jakości. Sushi to danie szczególne, które ze względu na zawartość surowych składników wymaga zastosowania opakowań zachowujących na dłużej świeżość i smak, a jednocześnie wygodnych w użyciu. 

Tacki do sushi zaprojektowane dla firmy Sushi To Go zostały wykonane z folii PET/PE - sztywnego i trwałego tworzywa, które szczelnie chroni zawartość opakowania przed czynnikami zewnętrznymi. Denko tacki utrzymuje ponadto kawałki sushi w stałym miejscu i zapobiega ich przemieszczaniu się. Zostało w nim również wydzielone specjalne miejsce na pałeczki. Dzięki temu opakowanie można bezpiecznie i wygodnie zabrać ze sobą w podróż lub do domu, a jego zawartość na pewno nie ulegnie zgnieceniu i rozpadnięciu, zachowując najwyższe walory estetyczne i smakowe.

Tacki produkowane są w sześciu różnych rozmiarach (w cm):

  • 230 × 100 × 35,
  • 230 × 145 × 25,
  • 230 × 145 × 40,
  • 285 × 205 × 40,
  • 229 × 180 × 25,
  • 229 × 180 × 40.

Warty podkreślenia jest fakt, że sushi pakowane jest w modyfikowanej atmosferze, co przedłuża świeżość, a tym samym żywotność produktu i pozwala na zachowanie pełni jego smaku, aż do oznaczonego terminu ważności. Jest to niezwykle istotne w przypadku dań oferowanych przez firmę Sushi To Go, która olbrzymią wagę przywiązuje do jakości i świeżości swoich produktów – nie mrozi sushi, nie stosuje sztucznych dodatków i konserwantów, a także wzmacniaczy smaku i barwników, bazując na tradycyjnych recepturach objętych tajemnicą warszawskiej restauracji Sushi Zushi. W takim wypadku odpowiednia tacka pozwala na zachowanie doskonałego smaku produktu i jego właściwej wilgotności (ryba i ryż nie są suche). Nie mniej ważny jest wygląd dedykowanego opakowania do sushi – proste i eleganckie, a przede wszystkim praktyczne, czyli zaspokajające podstawowe wymagania konsumenta. 

Dania firmy Sushi To Go dostępne są na polskim rynku w nowych opakowaniach od maja 2017 roku.

 

O Coveris

Coveris jest wiodącą międzynarodową firmą produkcyjną. Koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo, jakość oraz funkcjonalność produktów użytkowanych na co dzień. Poprzez partnerską współpracę z najbardziej rozpoznawalnymi markami na świecie, Coveris rozwija produkty niezbędne do zapewnienia ochrony szerokiemu spektrum wyrobów, od opakowań do żywności, przez środki medyczne, aż po urządzenia z dotykowymi ekranami.

 

Dowiedz się więcej o Coveris

 

Źródło: Coveris