Dwa produkty, spośród szerokiej oferty chemii budowlanej marki CEKOL, występują od niedawna w nowej szacie graficznej.

Zmiana wizerunku opakowania dotyczy mozaikowej powłoki dekoracyjnej, CEKOL MOIZAIKA, oraz gotowej do użycia białej masy szpachlowej, CEKOL A-45 finisz. Zmianie uległy kształty opakowań oraz ich kolorystyka. W przypadku białej masy CEKOL A-45 finisz, zdecydowaliśmy się również na zmianę wagi najmniejszego opakowania. Dotychczas Produkt był dostępny w wiaderkach o wadze: 2 kg, 8 kg i 24 kg. Obecnie najmniejsze opakowanie zostało powiększone, w związku z czym jego waga wzrosła o dodatkowy kilogram.

-Zmiany szaty graficznej oraz wagi opakowań można nazwać typową kosmetyką – mówi Piotr Kuryś, dyrektor działu marketingu w firmie CEDAT, producenta chemii budowlanej marki CEKOL. Nie jest to jednak w żadnym wypadku sprawa błaha. Wprowadzając na rynek dany produkt, zawsze przywiązujemy dużą wagę do tego, jak zostanie odebrany – tu chodzi nie tylko o jego właściwości fizyko-chemiczne, ale także o wiele innych aspektów. Dlatego też baczną uwagę zwracamy na opinię klientów na temat wyglądu i poręczności opakowań naszych produktów. Opisywane zmiany szaty graficznej i wagi wiaderek są więc wynikiem zapotrzebowań, jakie zgłasza rynek. W tym miejscu chcę również dodać, że nie ma to żadnego wpływu na jakość naszych produktów. Chemia budowlana marki CEKOL zawsze cechowała się wysoką jakością i od tego nigdy nie będzie żadnych odstępstw.

W związku ze zmianą wagi najmniejszego z opakowań białej masy szpachlowej CEKOL A-45 finisz, informujemy, że przez jakiś czas na rynku będą dostępne zarówno wiaderka o wadze 2 kg, jak i 3 kg.
Źródło: ''