Przedsiębiorstwo RPC Bramlage wzbogaciło swój popularny asortyment standardowych opakowań do środków higieny osobistej, wprowadzając do sprzedaży pojemnik do dezodorantów w kulce. Nowy produkt spełnia zapotrzebowanie różnych marek na ekonomiczne rozwiązanie, które może zastąpić opakowania projektowane na specjalne zamówienie, zapewniając przy tym doskonałą funkcjonalność i styl.

Opakowanie do dezodorantu o pojemności 50 ml produkowane jest w trzech częściach – pojemnik ze zintegrowanym pierścieniem i nakrętką wytwarzane są w RPC Bramlage, a kulki dostarcza zewnętrzny dostawca. Typowe opakowanie dezodorantu w kulce składałoby się z czterech elementów, ale zespolenie pojemnika z pierścieniem stanowi praktyczną zaletę dla zakładów konfekcjonujących, ponieważ upraszcza proces montażu.

Pojemnik jest formowany z PP technika wtryskiwania z rozdmuchem, a nakrętka jest formowana wtryskowo z tego samego materiału. Oba elementy mają zwarty, zaokrąglony kształt, który dobrze prezentuje się na półce i jest wygodny na co dzień w mobilnym użytkowaniu.Pojemnik i nakrętka mogą być produkowane w dowolnym kolorze, w tym także w wersji przezroczystej, aby wyróżniać się w punkcie sprzedaży. Dalsze opcje zdobnicze obejmują sitodruk, tłoczenie na gorąco i etykietowanie.

RPC Bramlage oferuje ponadto możliwość modyfikacji podstawowego projektu odpowiednio do szczególnych potrzeb marki i wymagań klientów dotyczących funkcjonalności.


Źródło: ''