Fabryka Opakowań Kosmetycznych POLLENA S.A. inwestuje w infrastrukturę i rozbudowuje swoje powierzchnie produkcyjne.

W I kwartale 2006 roku zostanie oddana do użytku kolejna hala o całkowitej powierzchni 2 700 m2. Nowa hala będzie przygotowana wg standardów GMP, zaprojektowana w sposób pozwalający na chronienie czystości mikrobiologicznej powierzchni produkcyjnej, przez ograniczenie bezpośredniego dostępu do tych pomieszczeń i narzucenie określonych procedur dla pracowników produkcyjnych, włączając w to pełną zmianę odzieży i kontrolę czystości, podział na czyste i brudne ciągi komunikacyjne.


Gotowe są już plany dotyczące wyposażenia nowej hali. Inwestycje związane będą z zakupem nowych maszyn do wtrysku, wtrysko-rozdmuchu i rozdmuchu. Standardy wyposażenia w infrastrukturę i oprzyrządowania dodatkowego będą analogiczne do tych posiadanych w obecnej hali, a nawet wyższe.

Warto podkreślić, że obecna hala produkcyjna, wyposażona w najwyższej jakości wtryskarki i maszyny do nadruku, jest jedną z najnowocześniejszych hal tego typu w Polsce. Nowa inwestycja już budzi zainteresowanie klientów współpracujących z F.O.K. Pollena S.A., jak i nowych.

Fabryka Opakowań Kosmetycznych POLLENA S.A. istnieje od 43 lat, a od 2000 roku jest firmą prywatną. Główni udziałowcy i Zarząd firmy przykładają dużą wagę do inwestycji i rozwoju. Dzięki temu Pollena stała się jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Strategia rozwoju zakłada odzyskanie pozycji lidera na polskim rynku opakowań kosmetycznych i chemii gospodarczej. Trzymamy kciuki za Pollenę, a Państwa zapraszamy na stoisko Polleny na targach TAROPAK 2005 – pawilon 2, stoisko nr 20.

Fabryka Opakowań Kosmetycznych POLLENA S.A.
ul.Warszawska 77
08-450 Łaskarzew
Tel.: 025 684 58 45, 684 59 02

marketing@pollena.net.pl

www.pollena.com

Źródło: ''

Komentarze

  • No nieźle... Pollena ma duże ambicje

    No nieźle... Pollena ma duże ambicje. Podobno mają niezłe referencje. Zobaczymy co zaprezentują targach.