„Brainpower your printing business!” – tak brzmi motto Konica Minolta Business Solutions Europe na tegoroczne targi drupa 2012, najważniejszą wystawę w branży poligraficznej.

Firma chce zainteresować klientów nowymi koncepcjami, które mogą usprawnić prowadzenie biznesu i przyczynić się do ich rozwoju.
Konica Minolta stale koncentruje się na zaspakajaniu potrzeb klientów. Swoje innowacyjne koncepcje przedstawi na największym w historii firmy stoisku targowym.
- Naszą nową wizję zaprezentujemy na powierzchni 2300 metrów kwadratowych. Wskażemy tam naszym klientom prostą drogę do druku cyfrowego – mówi Olaf Lorenz, Dyrektor Generalny w Dziale Marketingu Międzynarodowego Konica Minolta Business Solutions Europe.

Celem Konica Minolta jest zbudowanie pomostu między drukiem cyfrowym i analogowym. Podczas targów firma zaprezentuje korzyści dla biznesu płynące z zastosowania druku cyfrowego. W tym celu zaplanowano zorganizowanie licznych prezentacji, które będą dotyczyły efektywnego wykorzystywania urządzeń do druku. Konica Minolta przygotowała na targi drupa 2012 kompleksową ofertę systemów do druku cyfrowego oraz oprogramowania, które usprawniają organizację pracy i przepływ dokumentów w firmie.
Na stoisku będzie można zapoznać się z całą aktualną ofertą urządzeń do druku produkcyjnego Konica Minolta, zarówno monochromatycznego, jak i kolorowego. Wszystkie systemy zostaną zaprezentowane w realistycznym otoczeniu wraz z oprogramowaniem Konica Minolta i najlepszymi w swoich kategoriach aplikacjami innych producentów.
- Jesteśmy dumni z tego, że nasze systemy do druku produkcyjnego zdobyły wiele prestiżowych wyróżnień. Tylko niedawno otrzymały tytuł „Najlepszej linii produkcyjnej roku”

BERTL i 5 gwiazdek od Buyers Lab (BLI) za spójność kolorów w urządzeniu bizhub PRESS C7000. Ponadto nasz flagowy model bizhub PRESS C8000 otrzymał nagrodę „Exceptional certified five star”. Wiemy, że wiele osób chciałoby zobaczyć systemy Konica Minolta w akcji – dodaje Adam Bieniewski, Production Printing&Solutions Product Manager Konica Minolta Business Solutions Polska.
Wszyscy zainteresowani wizytą na stoisku Konica Minolta proszeni są o wypełnienie formularza akredytacyjnego i zarejestrowania się na poprzez formularz dostępny na stronie:
http://www.konicaminolta.pl/rozwiazania-biznesowe/container/drupa-2012-registration.html

Konica Minolta Business Solutions Europe na targach :
Stoisko: B78, Hala 8B
Lokalizacja: Düsseldorf Fairgrounds, Niemcy
Termin: 3–16 maja 2012 r.

******
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii. Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów.

Konica Minolta jest producentem i dostawcą drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Firma stale powiększa swoją ofertę, koncentrując się na urządzeniach do druku w kolorze.
Kontakt dla mediów:

Magdalena Rudecka, PR Manager, Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o., tel. 22 560 33 30, +48 668 133 251, e-mail: magdalena.rudecka@konicaminolta.pl
Marcin Sabała, Fischer&Zubek PR Partners, + 48 508 101 150, e-mail. marcin.sabala@firmapr.com.pl

Źródło: ''