Firma Avery Dennison Roll Materials Europe poszerzyła możliwości wyboru etykiet zabezpieczających Fasson Void, będących częścią asortymentu Fasson Specialty, co pozwoliło na ich lepsze dopasowanie do wymagań klienta. Avery Dennison jest wiodącym producentem materiałów samoprzylepnych, taśm i etykiet, produktów biurowych, znaczników do stosowania w handlu detalicznym i chemikaliów specjalnych.

„Możemy zaoferować rzetelne kompetencje techniczne i odpowiedni poziom obsługi aby sprostać potrzebom konwerterów w zakresie dostosowania do wymagań klienta informacji graficznej o uszkodzeniu etykiety i możliwości wyboru etykiet zabezpieczających”, mówi Kierownik ds. Rozwoju Rynku Brian Oost. Z możliwości tej mogą często skorzystać klienci zamawiający nawet tylko 500 m2 materiału.

Taka etykieta po usunięciu, po prostu pozostawia na podłożu informację „otwarto”. Typowe zastosowania niniejszych materiałów obejmują etykiety plombujące lub plomby wskazujące na przedwczesne otwarcie nietrwałych produktów spożywczych, podzespołów elektronicznych, opakowań wysokowartościowych produktów detalicznych i opakowań farmaceutycznych.

Wzrost świadomości spraw bezpieczeństwa doprowadził do zwiększenia potrzeb w zakresie etykiet plombujących dla coraz większej ilości zastosowań przemysłowych, dlatego też firma Avery Dennison Roll Materials Europe poszerzyła możliwości wyboru materiałów. Folie polietylenowe Fasson – matowe lub z połyskiem — dostępne są obecnie ze standardową lub dostosowaną do wymagań klienta informacją „otwarto”, w kolorach białym, czarnym, srebrnym, czerwonym, niebieskim i żółtoniebieskim. Oferujemy nawet folie przezroczyste. Folia Fasson PET Void Check Matt Chrome, z wizerunkiem szachownicy, posiada certyfikat UL do stosowania na artykułach trwałego użytku a wszystkie produkty nadają się do druku konwencjonalnego i/lub laserowego bądź transferu termicznego.

Specjalną cechą materiałów asortymentu Fasson Void jest możliwość dostosowania do wymagań klienta informacji o uszkodzeniu etykiety (w razie potrzeby oferowana wraz z wyłącznością projektu i gwarancją poufności). W połączeniu z możliwością wyboru spośród dostępnych kolorów czyni ona stworzenie przyciągającej wzrok etykiety plombującej zadaniem łatwym dla drukarza i użytkownika końcowego.

„To właśnie włamania i kradzieże w kanałach dystrybucji i sprzedaży doprowadziły właścicieli znaków towarowych i punkty sprzedaży do stosowania etykiet plombujących w celu zabezpieczania opakowań”, wyjaśnia Brian Oost. „Myślę, że podwoiliśmy naszą zdolność odpowiedzi na specyficzne potrzeby klientów dzięki tym nowym osiągnięciom” — dodaje.

Źródło: www.pressreleasefinder.com
Źródło: ''