UPM Raflatac oferuje papier i folie do druku cyfrowego plasujące się w czołówce materiałów samoprzylepnych pod względem jakości. Jednocześnie firma może się poszczycić jedną z bogatszych ofert laminatów foliowych na rynku druku cyfrowego. Mając jednak do wyboru tak szeroką gamę produktów, można mieć trudności ze znalezieniem właściwych materiałów do swoich drukarek cyfrowych. Pomocna powinna się tu okazać nowość firmy UPM Raflatac — narzędzie do rekomendacji laminatów samoprzylepnych do drukarek cyfrowych — która umożliwia zapoznanie się z kompleksową bazą danych obejmującą materiały papierowe i foliowe przystosowane do różnych drukarek cyfrowych.

Nowe narzędzie UPM Raflatac do rekomendacji laminatów samoprzylepnych do drukarek cyfrowych

To innowacyjne narzędzie dostarcza aktualne i rzetelne informacje o produktach UPM Raflatac z kategorii laminatów etykietowych do druku cyfrowego. Informuje także o ich przewidywanych parametrach z różnymi drukarkami cyfrowymi — od małych modeli biurkowych po duże przemysłowe prasy cyfrowe. Niezależnie od tego, czy poszukuje się papieru czy matowych, błyszczących, białych lub przezroczystych materiałów wierzchnich, to nowe narzędzie pomoże znaleźć wszystko, czego potrzebujemy.

- „Nasze nowe narzędzie do rekomendacji laminatów samoprzylepnych do drukarek cyfrowych to jedno z rozwiązań przyszłości - mówi doktor Kirit Naik, specjalista ds. zarządzania i dyrektor działu badań i rozwoju UPM Raflatac, Ameryka Północna i Południowa. - Dzięki współpracy z producentami drukarek oraz dogłębnym testom naszych produktów na ich sprzęcie udało nam się opracować narzędzie, które z pewnością przyda się naszym klientom”.

- „UPM Raflatac szczyci się dostarczaniem klientom usług światowej klasy z uwzględnieniem lokalnej specyfiki. To nowoczesne narzędzie do rekomendacji laminatów samoprzylepnych do drukarek cyfrowych zostało opracowane po to, by klienci nie musieli dokonywać przypadkowych wyborów - dodaje Andres Mulero, dyrektor segmentu wydruków na żądanie UPM Raflatac na region EMEIA. - Zwiększy to wydajność ich pracy i pomoże im wzmocnić swoje marki niezależnie od tego, z jakiej drukarki korzystają”.

 

Poznaj nowe narzędzie do rekomendacji laminatów samoprzylepnych do drukarek cyfrowych UPM Raflatac

 

Źródło: UPM Raflatac