Już od ponad 10 lat na światowej arenie branży opakowań, raz do roku odbywają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Wraz z nieustannym rozwojem rynku i zmianą spojrzenia na funkcję i użyteczność opakowań zmianie ulegają również standardy wystawiennicze. Wspólny wysiłek organizatorów i prezentujących się na targach firm, sprawia, że podczas Packaging Innovations branża opakowań każdego roku spotyka się w powiększonym gronie. Pozwala to na wymianę doświadczeń, prezentację nowości i przede wszystkim ROZWÓJ. Właśnie dlatego targi opakowań zmieniają standardy na jeszcze wyższe i nowocześniejsze. Najbliższa edycja Packaging Innovations odbędzie się 2-3 kwietnia 2019 w sercu Warszawy – EXPO XXI Warszawa.

Nowe oblicze Packaging Innovations

 

Warto się pokazać

Bez wątpienia warto dołączyć do szerokiego grona Wystawców Packaging Innovations. Podczas ostatniej, 10-tej edycji swoją ofertę pokazało aż 200 firm z 14 krajów, których w trakcie dwóch dni targowych odwiedziło ponad 5000 profesjonalnych gości. Obecność największych firm z branży opakowań oraz specjalistycznych odbiorców to walor nie do przecenienia. W jednym miejscu spotykają się bowiem specjaliści proponujący rozwiązania i usługi z zakresu pakowania dla kilkunastu branż. W przyszłym roku propozycja Packaging Innovations będzie jeszcze ciekawsza. Stanie się tak za sprawą poszerzonej oferty wystawienniczej. Specjalnie dla Wystawców przygotowano nowe, rozbudowane pakiety, które odpowiadają spersonalizowanym potrzebom prezentujących się podczas targów firm. Ciekawa propozycja ekspozycyjna i przede wszystkim możliwość dotarcia do docelowych klientów to powody, dla których obecność na Targach Packaging Innovations jest obowiązkowa.

 

Wiedza przede wszystkim

Goście odwiedzający targi, poza możliwością zobaczenia i przetestowania nowości na rynku opakowań, mają rownież okazję poszerzyć swoją wiedzę. O najnowszych technologiach, rozwoju rynku, a także o marketingowym wykorzystaniu walorów opakowań będzie można usłyszeć podczas licznych wykładów i konferencji. Organizatorzy Packaging Innovations już dziś potwierdzają, że podczas targów odbędą się co najmniej 2 branżowe konferencje. Ich interesująca tematyka pozwoli na zapoznanie się z nowościami na rynku opakowań. Ale to nie koniec merytorycznego programu wystawy. Z pewnością nie zabraknie również seminariów workShops. Te odbywające się bezpośrednio na halach wystawienniczych wykłady cieszą się ogromnym zainteresowaniem targowych gości. Obecność ekspertów, case studies i okazja do wymiany doświadczeń to niewątpliwie powody, dzięki którym seminaria workShops zyskały tak dużą popularność.

 

Wiosną na targi

Choć Packaging Innovations odbędą się dopiero wiosną, to wizytę na najważniejszych targach opakowań warto zaplanować już dziś. Targi są bowiem miejscem, gdzie każdego roku spotyka się cała branża opakowań. Prezentacja najnowszych i topowych propozycji rynku opakowań oraz możliwość poszerzenia specjalistycznej wiedzy, to bezdyskusyjne atuty wystawy. A gwarancja nawiązania nowych relacji biznesowych to najistotniejszy powód, dla którego przyszłorocznej edycji targów opakowań Packaging Innovations nie można przegapić.

Nowy wizerunek, poszerzona oferta i jeszcze więcej merytorycznej wiedzy – tak zapowiadają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations (2-3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa).

 

Dowiedz się więcej o Packaging Innovations

 

Nowe oblicze Packaging Innovations

Nowe oblicze Packaging Innovations

Nowe oblicze Packaging Innovations

Nowe oblicze Packaging Innovations

 

Źródło: Targi w Krakowie