Klasyczne smaki Mieszanki Teatralnej Goplany zyskały nowe, bardziej nowoczesne i eleganckie "owijki". Mieszanka Teatralna dostępna jest w sprzedaży na wagę i w opakowaniach 250g. Sugerowana cena detaliczna: 6,17 PLN.

Prolog
Znane od pokoleń czekoladowe cukierki Goplany otrzymały nowe foliowe owijki, bardziej nowoczesne i eleganckie. Każdy smak Mieszanki Teatralnej ukryty w czekoladzie deserowej to nowy, żywszy kolor opakowania jednostkowego ozdobionego nowym logotypem Goplany. Niezmiennie na czekoladowej scenie jest aż ośmiu aktorów – osiem smaków czekoladowych cukierków Mieszanki Teatralnej.

Akt I
Pomarańczowa suknia Kleopatry poszukuje swego wybranka. Antoniusza nie ma, jest za to Armando z karmelowym sercem. Obok Petruccio - arachidowo-waflowy, wszak poskromioną złośnicę o orzechowych włosach schrupać się da.

Akt II
W tłumie, w czerwonej krynolinie tańczy Desdemona i migdałowymi oczami wpatruje się w zazdrosnego Otella, który popija słodką kawę. Hamlet w różowym „cravate” wyciąga z rękawa truflowego asa – wygrał czy przegrał oto jest pytanie. Przez ramię mu zerka kokosowa Ofelia, błękitem wstążki we włosach kusząc kochanka. Makbet – arachidowy, czeka by zagrać swą rolę w tym teatrze.

Epilog
Mieszanka Teatralna dostępna jest w sprzedaży na wagę i w opakowaniach 250g. (sugerowana cena detaliczna: 6,17 zł).

Producent: Jutrzenka S.A. - www.jutrzenka.com.pl
Źródło: ''