Firma Tchibo wprowadziła na rynek nową rozpuszczalną kawę Davidoff Café, rozszerzając swoją ofertę produktów z najwyższej półki.

Nowa kawa rozpuszczalna Davidoff Café wyróżnia się nowatorskim opakowaniem, pasującym do ekskluzywnego charakteru produktu.
Wyprodukowana jest ze 100% kawy Arabika. Ziarna, z których powstaje, pochodzą z najlepszych na świecie rejonów upraw. Kawy Davidoff są adresowane do mieszkańców miast o wysokich i bardzo wysokich dochodach, z wyższym wykształceniem, w przedziale wiekowym od 28 do 60 lat. Konsumenci kaw Davidoff kupują drogie produkty, a marki traktują jako symbole statusu. Są to osoby znające inne produkty firmowane marką Davidoff, np. cygara, perfumy, koniaki czy akcesoria.

Rekomendowana cena detaliczna: Davidoff Café kawa rozpuszczalna, 100 g - 25,99 zł.
Opakowanie zbiorcze zawiera 6 słoików po 100g.

Producent: Tchibo Sp. z o.o., 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 146 B,
tel. (22) 608-16-08, fax (22) 608-16-00.
Źródło: ''

Komentarze

  • :)

    Opakowanie robi wrażenie:) Zwłaszcza logo na słoiku pod zakrętką. Miło jest być pozytywnie zaskoczonym co do klasy opakowania i produktu również w trakcie rozpakowywania, a nie tylko przy np podczas przyjmowania prezentu A co do zawartości? Może nie jestem smakoszem, ale to jak do tej pory najlepsza kawa jaką piłem:-)

  • Kawa thibo

    Co do opakowania to zeczewiscie jest bardzo eleganckie a co do smaku to niestety, ale pijam bardzo duzo kawy i jestem jej smakoszem wiec z przykroscia stwierdzam ze zadna rewelacja mimo zachwytów z naszej stolicy...