Grey Goose, czyli Najlepiej Smakująca Wódka na Świecie według amerykańskiego instytutu The Beverage Institute, trafiła do punktów sprzedaży w nowym, oryginalnym opakowaniu. Eleganckie pudełko utrzymane, podobnie jak butelka, w szaro-niebieskiej kolorystyce odzwierciedla tajemnicę smaku luksusowego trunku.

Grey Goose z portfolio Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o. należy do alkoholi z segmentu premium. Od października 2007 r. występuje w nowym, atrakcyjnym opakowaniu, nawiązującym do pochodzenia, sposobu produkcji oraz smaku tego szlachetnego trunku. Korzenie wódki Grey Goose sięgają rejonu Cognac we Francji. Do jej produkcji wykorzystuje się wyłącznie najlepszy gatunek francuskiej pszenicy oraz artezyjską wodę mineralną z Masywu Centralnego. Dzięki doskonale dobranym komponentom wódka Grey Goose odznacza się głębokim, subtelnym smakiem i delikatnym aromatem.

Tak luksusowy trunek wymaga równie wytwornej oprawy. Nowe opakowanie zaskakuje innowacyjnością i oryginalnością. Pudełko wyglądem przypomina dużą szkatułkę, która mieści w sobie drogocenną zawartość. Był to przemyślany zamysł designerów, którzy chcieli w ten sposób podkreślić wyjątkowość i rangę prestiżowego alkoholu jakim jest Grey Goose. Prosty kształt pudełka, subtelne tłoczenia oraz jedwabna, niebieska wstążeczka pełniąca funkcję uchwytu stanowią bardzo kunsztowną i atrakcyjną całość. Szaro-niebieska kolorystyka opakowania doskonale współgra z barwą butelki.

Motyw gęsi unoszących się nad Masywem Centralnym, podobnie jak na butelce, został odwzorowany na przedniej ścianie pudełka co ułatwia identyfikację marki. Oryginalne, wyróżniające opakowanie wzmacnia dodatkowo jej wizerunek i podkreśla pozycję jako luksusowego brandu. W pudełku dodatkowo znajduje się miniksiążeczka z przepisami na drinki na bazie wódki Grey Goose oraz z informacjami o marce. Materiał przygotowano z myślą o międzynarodowym konsumencie. Tekst informacji został napisany w czterech językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim i niemieckim.

Wyłącznym dystrybutorem w Polsce wódek Grey Goose, Grey Goose L’Orange i Grey Goose Le Citron jest Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.

Wódka Grey Goose pochodzi z samego serca Francji. Do jej produkcji wykorzystywana jest wyłącznie najlepsza francuska pszenica oraz artezyjska woda mineralna, która swój początek bierze w Masywie Centralnym. Grey Goose to wódka o głębokim, ale subtelnym smaku i delikatnym aromacie, które zawdzięcza pięciostopniowemu procesowi destylacji. Jej zapach i smak tworzą kompozycje, która zadowoli każdego konesera tego trunku.

Grey Goose L’Orange to kwintesencja słodyczy i delikatności dojrzałych w słońcu owoców pomarańczy, a Le Citron to smak oryginalnej wódki Grey Goose wzbogaconej aromatem skórki cytrynowej. Cena ok. 200 zł.
Źródło: ''