RPC Bebo UK Corby i RPC Barrier Containers France dostarczyły nowe opakowanie z tworzyw sztucznych firmie Salica, dużemu hiszpańskiemu producentowi przetworów rybnych, umożliwiając bezpośrednie podgrzewanie jej dań gotowych z tuńczykiem w kuchence mikrofalowej.

Seria dań obejmuje klopsiki z tuńczyka z sosem w dwóch różnych smakach – pomidorowym z papryka oraz sosem hiszpańskim – które są dokładnie sterylizowane, aby zapewnić doskonały smak dorównujący świeżemu tuńczykowi. Produkty pakowane były poprzednio w metalowe puszki i Salica pragnęła wprowadzić serię na rynek w postaci dań gotowych, które konsument może przygotowywać do spożycia, nie wyjmując zawartości z opakowania.

RPC Bebo UK Corby dostarcza miseczki Royal o pojemności 350 ml, Termoformowane z białego PP/EVOH/PP. Pojemniki są całkowicie przystosowane do podgrzewania w kuchence mikrofalowej, a dzięki właściwościom barierowym są także idealne do przechowywania w temperaturze pokojowej, zapewniając przedłużony okres przydatności do spożycia bez potrzeby chłodzenia. Projekt opracowano w ściślej współpracy technicznej z RPC Barrier Containers France, aby zapewnić skuteczną sterylizację, konfekcjonowanie i zamykanie produktów.

Źródło: www.rpc.eu
Źródło: ''