Gdy za oknem króluje złota polska jesień, znana i ceniona przez konsumentów od prawie stu lat królowa czekolad - Goplana zmienia swe oblicze.

Nowe, odmienione produkty, wejdą na rynek już we wrześniu i charakteryzować się będą wyjątkowymi opakowaniami jednostkowymi, utrzymanymi w dyskretnej i bardzo eleganckiej tonacji czekoladowej. Ponadto opakowania te zostały wytłoczone i pokryte specjalnym, błyszczącym lakierem podnoszącym jakość opakowania. Wyjątkowy smak cenionej od prawie stu lat czekolady i całkowicie nowy wizerunek sprawiają, że nie da się jej oprzeć.

Nowe opakowania i wyjątkowe receptury tej jakże magicznej Goplany mają być powrotem do najwyższej jakości i najlepszych smaków wyrobów produkowanych w fabrykach Goplany od prawie 100 lat. Nowa linia produktów Goplany będzie nawiązywać do tradycji, cukierniczego rodowodu i przedwojennej historii Goplany produkującej najwyższej jakości czekoladę od 1912 roku.

Ta rewolucyjna zmiana wizerunku to również nowe opakowania zbiorcze czekolad utrzymane w brązowej kolorystyce z białymi napisami. Odmieniona szata Goplany z produktem najwyższej jakości to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy szukają tradycyjnego smaku w nowoczesnym opakowaniu i z nowoczesnym wizerunkiem. To również możliwość dotarcia do nowych konsumentów, którzy do tej pory nie znali czekolad Goplana.Nowoczesne i innowacyjne opakowania Goplany, wyróżniają się na półce elegancją i kolorem. Wejdą na rynek jesienią rozpoczynając prezentację nowej jakości produktów pod marką Goplana - nowy wizerunek, nowa jakość, nowy smak. Ta nowa i spójna szata graficzna Goplany stworzona została przez Agencję GPD i Dział Marketingu Jutrzenka.
Źródło: ''