Wiosną tego roku firma Esko zaprezentowała swój najnowszy produkt na rynku naświetlarek - CDI 5080. Są one wykorzystywane do nadruku na opakowaniach z tektury falistej

Nowy model dedykowany jest do naświetlania fotopolimerowych form drukowych przeznaczonych do druku na tekturach falistych, o bardzo dużych rozmiarach i grubościach.

Opakowania z tektury falistej to bardzo szybko rozwijający się segment rynku. Tektura wykorzystywana jest do produkcji pudeł zbiorczych, standów, palet i opakowań wielkogabarytowych. CDI Spark 5080 pozwala na obróbkę cyfrową płyt flexo o maksymalnym wymiarze 50x80 (1270 x 2032 mm) oraz grubości do 7.35 mm, co jest doskonałym uzupełnieniem oferty mniejszych CDI. Nowy CDI 5080 ma zmodyfikowany, bardziej wydajny system załadunku i rozładunku materiału (ergonomiczny stół wyładowczy z poduszką powietrzną, pneumatyczny System EasyClamp III). W nowym modelu będzie istniała możliwość podłączenia w linii stołu Kongsberg, co pozwoli na automatyczne rozcinanie użytków po naświetleniu.Firma Digiprint jest dystrybutorem produktów firmy Esko (CDI, stoły Kongsberg i oprogramowanie Scope) na terenie Polski, oferujemy także montaż i serwis tych rozwiązań.

Źródło: www.digiprint.pl
Źródło: ''