Utrzymanie dobrej pozycji w branży wymaga od przedsiębiorstw działających w niej wytężonej pracy. Ogromne pokłady wysiłku kierowane są jednak nie tylko w produkcję i promocję produktów posiadanych już w ofercie, ale przede wszytskim skupiają się na wytężonej pracy nad nowymi rozwiązaniami i technologiami.

Nowości na targach easyFairs Packaging Innovations
W końcu nadchodzi moment, kiedy konstruktor może zaprezentować swoje dzieło szerokiej publiczności i tym samym chociaż trochę zrewolucjonizować dotychczasowy rynek. Niewątpliwie okazją do takich prezentacji będą targi nowych rozwiązań w branży opakowań easyFairs Packaging Innovations. W czasie dwudniowej wystawy targowej zaprezentowanych zostanie ponad 30 innowacji, opracowanych zarówno w polskich, jak i europejskich firmach zajmujących się opakowaniami. Na stoiskach oznaczonych symbolem INNOWACJA znajdą Państwo m.in.:nowe wzory opakowań,
zamknięcia z etykietą IML,
etykiety cyfrowe oraz typu shrink sleeve i revers print,
systemy aplikacji i zadruku etykiet,
folie termokurczliwe,
doypacki,
ready melas bags,
opakowania bio-degradowalne,
materiały opakowaniowe o nowych właściwościach.Szczegółowy wykaz oraz opis oraz SPIS INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.easyfairs.pl/piwarsawOprócz nowości prezentowanych w ramach Programu INNOWACJA na targach easyFairs Packaging Innovations czekają na Państwa także rozwiązania z zakresu etykietowania i kodowania - skupione w strefie LABBELING oraz technologie i produkty związane z pakowaniem i konfekcjonowaniem reprezentowane przez strefę CO-PACKAGING. Ciekawym uzupełnieniem wystawy targowej będą liczne prezentacje przygotowane przez najlepszych specjalistów w ramach warsztatów learnShops.

Wszystkich z Państwa, którym nie są obojętne nowości i innowacje pojawiające się w branży opakowań, zapraszamy na targi easyfairs Packaging Innovations, które odbędą się:

23 marca 2011 r. (środa) w godzinach od 10:00 do 17:00
24 marca 2011 r. (czwartek) w godzinach od 10:00 do 16:00
w Hali Expo XXI w Warszawie, ul. Prądzyńskiego 12/14.
Wstęp na targi jest BEZPŁATNY, wystarczy tylko dokonać wcześniejszej REJESTRACJI.

Targi easyFairs Packaging Innovations - świetny sposób na poszerzenie wiedzy o rynku opakowań!

easyFairs Poland
tel. (+48) 12 651 95 20
fax: (+48) 12 651 95 22
e-mail: Poland@easyfairs.com
www.easyfairs.pl
Źródło: ''