Po zakończeniu inwestycji w fabryce w Finlandii, PANKABOARD wprowadził do swojej oferty nowy luksusowy produkt pod nazwą PANKALUX.

Nowy karton dla opakowań luksusowych od PANKABOARD!

PANKALUX jest nowym kartonem FBB w rodzaju GC1, który został skonstruowany na bazie informacji zebranych z rynku opakowań luksusowych, w szczególności z myślą o sektorze napojów luksusowych. Wynikiem procesu udoskonalania jest bardzo dobra jakość zadruku, ulepszona powierzchnia do laminowania oraz poprawione właściwości robocze na szybkich liniach pakujących. Karton PANKALUX jest dostępny w gramaturach z przedziału od 285 do 560 g. Nowy produkt został oficjalnie przedstawiony przez producenta na targach Fachpack w Norymberdze.

PANKABOARD jest producentem oferującym wysokiej jakości kartony do produkcji opakowań, różnych aplikacji graficznych i przemysłowych oraz produktów gastronomicznych. Jest światowym liderem w grupie grubych niepowlekanych i specjalistycznych kartonów pudełkowych. Wszystkie kartony wytwarzane są na bazie pierwotnych włókien i zakwalifikowane do kontaktu z żywnością. Firma zatrudnia około 160 osób obsługując ponad 500 klientów w 65 krajach.