Portugalski producent oliwek Maçarico S.A. wybrał najnowsze pojemniki RPC Bebo Nederland jako idealne opakowanie do prezentacji i utrzymania świeżości swojej nowej serii produktów.

Produkowane przez RPC Bebo Nederland pojemniki barierowe o średnicy 115 mm okazały się bardzo popularne na kilku różnych rynkach. Wprowadzona niedawno wersja pojemnościowa 350 ml przeznaczona jest bezpośrednio na rynek oliwek, na którym jest to standardowa wielkość - często widywana w supermarketach w Portugalii i innych krajach.

Wprowadzając do swojej oferty nowa serie oliwek marynowanych w oliwie z aromatycznymi ziołami, firma Maçarico uznała, że nowy pojemnik RPC doskonale spełnia jej wymagania. „Potrzebowaliśmy czegoś, co łączyłoby funkcjonalność, tzn. dobrą barierowość, z atrakcyjnym wyglądem i RPC miało właśnie idealne rozwiązanie” - stwierdził specjalista ds. kontroli jakości w Maçarico S.A.

Pojemniki są termoformowane z przezroczystego PP/EVOH/PP, dzięki czemu konsumenci widzą produkty, a opakowanie nadaje się do pasteryzacji.

Źródło: RPC
Źródło: ''