Nowa usługa oferowana przez Owens-Illinois, największego na świecie producenta opakowań szklanych, otrzymała tytuł „Najbardziej obiecującej premiery”, który przyznawany jest przez The Oscar De L’Emballage (Oskary w dziedzinie opakowań).

O-I: EXPRESSIONS z tytułem “Najbardziej obiecująca premiera” od Oscars De L’Emballage

O-I: EXPRESSIONS, dzięki technologii druku cyfrowego, pozwala markom zamieniać szklane opakowania w dzieła sztuki. Zaprezentowana na początku września br. usługa O-I: EXPRESSIONS odpowiada na rosnące zapotrzebowanie klientów związane z różnicowaniem opakowań w końcowym etapie produkcji. Oferuje ona klientom możliwość tworzenia wysoce spersonalizowanych i niestandardowych opakowań szklanych. 

Inicjatorem i organizatorem nagród-oskarów, które doceniają doskonałość opakowań, jest Infopro Digital, wydawca francuskiej publikacji Emballages Magazine. Ceremonia wręczenia nagród na Oscars De L’Emballage odbyła się 26 listopada w Paryżu, w Elysées Biarritz. 

- „Jesteśmy dumni, że tak prestiżowy program nagród docenił naszą nową usługę, która sprawia, że szkło jest jeszcze bardziej wartościowe dla marek, dzięki temu, że może elastycznie reagować na ich potrzeby w zakresie różnicowania i szybkiego wprowadzania na rynek. O-I: EXPRESSIONS zmienia wygląd opakowań szklanych i stanowi ekscytujący krok w strategicznym planie rozwoju O-I” – powiedział Arnaud Aujouannet, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w O-I.

O-I: EXPRESSIONS pozwala tworzyć w szybkim czasie spersonalizowane i niestandardowe opakowania szklane o różnych pojemnościach i w przystępnej cenie, a do tego z szeroką gamą kolorów i możliwości projektowania. Usługa jest przede wszystkim dedykowana produkcji opakowań do krótkich kampanii, które związane są z promocjami sezonowymi lub edycjami limitowanymi.

Możliwości te zostały rozszerzone o wersję premium usługi O-I: EXPRESSIONS RELIEF, która umożliwia markom stosowanie niestandardowych, możliwych do wyczucia palcami, cyfrowo drukowanych efektów, takich jak bezbarwne i kolorowe wytłoczenia. 

 

O-I: EXPRESSIONS z nagrodą “Najbardziej obiecująca premiera” Oscars De L’Emballage

O-I: EXPRESSIONS z nagrodą “Najbardziej obiecująca premiera” Oscars De L’Emballage

 

Dowiedz się więcej o firmie O-I

 

Źródło: O-I