W piątek 23 maja 2003 w warszawskim kinie Wisła odbył się wielki finał konkursu „Obsesja papieru” organizowanego przez firmę Cezex. Konkurs na najlepsze prace wykonane na papierach ozdobnych z oferty Cezeksu skierowany był do agencji reklamowych i działów kreatywnych drukarni. Wzięły w nim udział 63 firmy, które nadesłały w sumie 207 prac.


Nadesłane prace zostały ocenione przez Jury, w skład którego weszli: prof. Stanisław Wieczorek – profesor ASP w Warszawie na Wydziale Grafiki, przewodniczący Jury; Grzegorz Kiszluk - redaktor naczelny Magazynu Komunikacji Marketingowej Brief; Paweł Tyszkiewicz – dyrektor generalny Stowarzyszenia Agencji Reklamowych w Polsce oraz dr Sławomir Magdzik, Iwona Trochimczuk i Robert Tomaszewski - przedstawiciele Cezeksu.
Opakowanie/Pudełko – agencja reklamowa Navara z Krakowa
Jury wyłoniło zwycięzców w ośmiu kategoriach. Zwycięskie statuetki otrzymały:

w kategorii kalendarz - agencja reklamowa Studio 99 z Kielc

w kategorii Karta menu – agencja reklamowa MDA promotion ze Szczecina

w kategorii Karta okolicznościowa – agencja reklamowa Czarny Tulipan z Gdyni

w kategorii Katalog/Folder – agencja reklamowa Pomarańcza z Poznania

w kategorii Materiały firmowe – agencja reklamowa Studio 99 z Kielc

w kategorii Opakowanie/Pudełko – agencja reklamowa Navara z Krakowa

w kategorii Praca artystyczna – firma PEN Studio z Oświęcimia

w kategorii Zaproszenie - agencja reklamowa SG Partners z Gdańska

W związku z tym, iż na konkurs zgłoszono wiele ciekawych prac, Cezariusz Szlachcic, prezes firmy Cezex dodatkowo zdecydował o przyznaniu siedmiu wyróżnień. Wyróżnienia otrzymały: Ad Fabrika FCB z Warszawy, Arco Iris z Krakowa, Domino Siły Kreatywne z Gdańska, Dream z Kalisza, KF Studio z Warszawy, Małgorzata Urbańska i Studio Mirosław Rekowski z Gdyni.


Źródło: ''