Blisko 460-ciu wystawców, liderów w swoich sektorach, zaprezentuje na targach RemaDays setki nowych rozwiązań produktowych i technologicznych.

Targi organizowane przez poznańską firmę GJC Inter Media to okazja do prezentacji firm z takich sektorów jak upominki reklamowe, out&indoor czy technology. Równolegle z targami odbędzie się RemaCongress, podczas którego zwiedzający będą mieli sposobność, aby uczestniczyć m.in. w debacie redaktorów naczelnych czasopism marketingowych, a także w panelu konferencyjnym Gift Expert, poświęconym sprzedaży upominków reklamowych przez internet.

Na gości targowych czeka nie lada gratka, gdyż pierwszego i drugiego dnia targów, organizatorzy przygotowali loterię, w której będą do wygrania ekskluzywne zestawy zegarków Armani. Zwieńczeniem pierwszego targowego dnia będzie Gala Wystawców, na której zostaną wręczone Korony Reklamy – branżowe nagrody dla najlepszych firm w branży reklamowej.V targi RemaDays są organizowane w dniach 10 -12 lutego w warszawskim Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Targi są otwarte dla zwiedzających 10 i 11 lutego od 10:00 do 17:00, 12 lutego od 10.00 do 16.00.

Wszystko, co sprawi, że firma wyróżni się spośród innych, zaintryguje i zwróci uwagę potencjalnych klientów w jednym czasie i miejscu, tylko na RemaDays!

Dodatkowe informacje: www.remadays.com
Źródło: ''