Już od stycznia w sklepach pojawiły się kolejne produkty Goplany w nowej odsłonie. Odświeżone opakowania, nowe smaki - to tylko część niespodzianek jakie przygotowała królowa czekolad.

Tradycja w nowym wydaniu

Dla swych wiernych klientów Goplana przygotowała wyjątkową niespodziankę. Znane i cenione od lat Pastylki miętowe w czekoladzie otrzymały nowe eleganckie opakowania. Utrzymane w eleganckim brązie pudełeczka, ozdobione zielonym miętowym motywem są spójne z nową elegancką linią pralin Goplany.

Kokosowe wariacje smaku

Nowy smak w nowym wydaniu to przygotowane specjalnie dla smakoszy Pralinki kokosowe Cocolate. Słodkie, kokosowe nadzienie oblane mleczną czekoladą Goplany to propozycja na miły deser po rodzinnym obiedzie. Brązowa nowa linia opakowań Goplany ozdobiona została motywami kokosowymi i potwierdzona symbolem smaku tradycyjnej czekolady.

Nowe projekty opakowań Pralinek nadziewanych kokosowych Cocolate i Pastylek miętowych w czekoladzie przygotowała agencja Agana Studio we współpracy z działem marketingu Jutrzenki.

Dotychczas w nowej linii Pralin Goplany ukazały się: Pralinki nadziewane o smaku Rumowym, Pralinki nadziewane likierowo-truflowych, Pralinki nadziewane karmelowe oraz Pralinki nadziewane marcepanowe. Dodatkowe informacje: www.goplana.pl

Producent: Jutrzenka S.A. / www.jutrzenka.com.pl

Pastylki miętowe w czekoladzie, opakowanie 200 g,
wprowadzenie do sprzedaży: 1 stycznia 2008 r.
Kod EAN: 5900352008950 / sugerowana cena detaliczna: 7,70 zł

Pralinki nadziewane kokosowe Cocolate, opakowanie 160 g,
wprowadzenie do sprzedaży: 1 stycznia 2008 r.
Kod EAN: 5900352009018 / sugerowana cena detaliczna: 7,71 zł


Źródło: ''