Angielscy projektanci odpowiedzialni za wygląd nowej butelki BOLS przygotowali też projekt oficjalnej szklanki dla tej marki. Dlatego teraz w sprzedaży pojawiły się specjalne zestawy: wódka BOLS ze szklanką, które razem tworzą elegancki komplet.

Szklanki BOLS posiadają charakterystyczne dla butelki elementy, czyli herb rodziny Bolsów i łuk symbolizujący żagiel. Ich masywna podstawa, nie tylko sprawia, że są stabilne, ale podkreśla ich zdecydowany charakter. Szklanki mają pojemności 300 ml, więc sprawdzą się jako eleganckie naczynie do napoju lub do drinków.

Spójny wygląd zestawu podkreśla, że BOLS to wódka „premium” oraz nawiązuje do świata nowoczesnego żeglarstwa. Obrazuje on najlepiej cechy, które komunikuje marka takie jak męskość, towarzyskość, dynamizm i nowoczesność.

Rekomendowana cena zestawu: 20,00 zł. Zestawy są dostępne w sieciowych hipermarketach.

Grupa CEDC jest liderem polskiego rynku markowych alkoholi oraz 4 co do wielkości producentem wódek na świecie. CEDC jest właścicielem i producentem wiodących marek wódki, takich jak: BOLS, Żubrówka, Absolwent, Soplica oraz wyłącznym importerem takich światowych marek jak: Metaxa, Remy Martin, whisky Grants, bourbon Jim Beam, oraz win Gallo, Carlo Rossi, Sutter Home, wermutów Cinzano i Campari. CEDC jest również wyłącznym dystrybutorem najbardziej znanych marek piwnych na świecie: m.in. Guinness, Corona Extra, Franziskaner oraz Budweiser.

Więcej na www.bols.pl
Źródło: ''

Komentarze